مهاجم ایرانی هلند و لواندوفسکی/ واکنش طارمی به 5 گل اروپایی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دیدار پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا میزبان اتلتیکو مادرید بود. این بازی در نهایت با نتیجه 2-1 مقابل پورتو به پایان رسید تا تیم پرتغال در 25 تیرماه به عنوان سرگروه گروه B با 12 امتیاز صعود کند.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی که در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت، در دقیقه 5 برای این تیم گلزنی کرد تا تعداد گل های اروپایی خود در این فصل به 5 برسد. – این یک بازی است. البته طارمی در نیمه دوم دو بار فرصت گلزنی داشت که ضربه او را اوبلاک دروازه بان اتلتیکو مهار کرد.

پورتو که فصل لیگ قهرمانان اروپا را با دو شکست آغاز کرد، با 12 امتیاز کار را به پایان رساند و مقابل اتلتیکو مادرید، بایرلورکوزن و کلوب بروژ نتایج خوبی کسب کرد.

طارمی که در این فصل مقابل کلوب بروژ (2 بار)، لوکوسن (2 بار) و اتلتیکو (1 بار) گلزنی کرده است، نام خود را در بین ستارگان دنیای فوتبال با 5 گل قرار داده است.

محمد صلاح ستاره لیورپول با 7 گل و امباپه با 6 گل در رتبه دوم قرار دارند و ارلینگ هالند، مهاجم منچسترسیتی، روبرت لواندوفسکی و مهدی طارمی با 5 گل در رده بعدی قرار دارند. البته طارمی در «پنالتی» دو گل زد.

مهاجم ایرانی در کنار هلند و لواندوفسکی/ طارمی با 5 گل اروپایی

مهاجم ایرانی پورتو در پایان بازی مقابل اتلتیکو مادرید گفت: بازی آسانی نبود. ما به اتلتیکو احترام گذاشتیم زیرا آنها یک تیم برتر هستند. ما تمام تلاش خود را کردیم و پیروز شدیم.

وی در خصوص رتبه اول پورتو در گروه B گفت: هدف ما این بود که در بالای جدول باشیم و خوشبختانه موفق شدیم.

مهاجم ایرانی پورتو همچنین در واکنش به پنج گل اروپایی خود اعلام کرد: همانطور که همیشه گفته ام برای تیم کار می کنم، تمام تلاشم را می کنم و گل موفق است. وظیفه من است. از هم تیمی هایم تشکر می کنم که به من در توپ کمک کردند.

مهاجم ایرانی در کنار هلند و لواندوفسکی/ طارمی با 5 گل اروپایی