منهتن پایین ، که 18 اکتبر افتتاح می شود


اولین مکان مورد انتظار طولانی مدت Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده باز می شود-از دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower Manhattan در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی باز می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما بسیار مهم بوده است ، اما همه ما به آینده آن صنعت ایمان داشتیم.” “افتتاحیه تئاتر منهتن در پایین بیان اعتقاد ماست که بینندگان همیشه به دنبال فیلم های متعالی و مشترک مشابه فیلم ما خواهند بود.”

سالن نمایش چند منظوره 148 صفحه ای و 598 صندلی ، سومین مکان Alama Draftaus در شهر نیویورک خواهد بود ، از جمله مرکز شهر بروکلین ، که در سال 2016 افتتاح شد ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند ، جایی که یک فروشگاه و بار ویدیویی با موضوع کونگ فو ، که توسط طایفه RZA W-Tang توسعه و سرپرستی شده است ، قرار دارد.

چند روز اول به عنوان یک “افتتاح نرم” برای منهتن پایین تلقی می شود: از 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد غذاها و نوشابه های منتخب دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز آموزش دیده اند.

علاوه بر رستورانهای معمولی آلامو ، منهتن پایینی همچنین اتاق مطبوعات را در خود جای داده است که به عنوان “موزه ، چاپخانه ، بار و فضای خصوصی برای رویدادهای همه در یک” توصیف می شود. این شامل آرشیو بیش از 60،000 بیلبورد برای چاپ ، شامل دوره 1930 تا 1980 ، “کلاس هایی برای یادگیری نحوه استفاده از فونت چاپ شده Vandercook 1938 ، و نوار با 48 آبجو پیش نویس و مقدار زیادی شراب و شراب.

فلش

بروکلین آلاما

اسکات هاینس / گاتهامیست

انتظار می رود تعرفه فیلم های پرفروش بزرگ (زمان مرگ نیست ، ید: بگذارید کشتار صورت گیرد ، هالووین می کشد) و به ایندی جدید اشاره کرد (جزیره برگمان ، بره) نشان داده شده در روزهای اولیه و برای خاتمه همه اینها ، آنها در حال راه اندازی یک مکان جدید با مجموعه فیلم های سرپرستی در نیویورک و اطراف آن هستند ، به نام “چراغ های نیویورک: یک قرن فیلم درباره زندگی در نیویورک”. آنها از هر دهه یک فیلم را در دهه 20 انتخاب کردند و می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستال Alama Drafthouse منهتن پایین

Drafthouse Alama

چراغ های نیویورک | فیلم های قرن درباره زندگی در نیویورک

شروع 18 اکتبر

سریع (1928)

KING KONG (1933)

در شهر (1949)

شروع 22 اکتبر

پنجره های عقب (1954)

BASIN IN THE PARK (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

ارواح (1984)

وابستگی (1995)

شروع از 5 نوامبر

مرد درون (2006)

GOOD TIME (2017)

SHIVA CHILDREN (2020)

سرانجام ، آنها همچنین با تعدادی فیلم کلاسیک شکرگزاری و کریسمس ، از جمله ، خود را برای تعطیلات آماده می کنند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، چراغ ملی تعطیلات کریسمس ، در واقع عشق ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooge ، Batman Returns ، دیدار در سنت لوئیس ، این یک زندگی شگفت انگیز است ، کریسمس سیاه ، بابا نوئل ، و کارولبه جزئیات این نمایش ها مشخص خواهد شد.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله پرچمدار آنها در آستین را برای همیشه تعطیل می کند. در مارس 2021 ، Alama Draftaus برای بخش 11 ثبت نام کرد زیرا سعی می کرد در میان همه گیری همه گیر بماند ، و در نتیجه آنها به اندازه کافی عقب رفتند و اعلام کردند که پنج مکان جدید باز می کنند ، از جمله این یکی و یکی از استاتن آیلند.

دیدگاهتان را بنویسید