منتشر شده در کنگان – خبرگزاری مهر مجوز استاندارد شرکت دانش نما بر اساس شناخت اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مصطفی رامشی پنجشنبه شب در هفته جهانی استاندارد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور افزایش صادرات و افزایش تقاضا برای خرید محصولات دانش بنیان، مجوز نماد دانش مشترک این شرکت دانش بنیان صادر شد. شهرستان کنگان.

رئیس اداره شهرستان کنگان شعار هفته جهانی امسال را «چشم» انتخاب کرده است. روش مشترک برای دنیای مشترک» و افزود: رعایت استانداردهای بین المللی در همه جوامع راهی برای دستیابی به توسعه پایدار برای همه کشورهای جهان خواهد بود.

وی دستاوردهای یکساله این اداره کل را در سال گذشته برشمرد و گفت: در سال گذشته در خصوص بازرسی اداره تولید، 58 مورد بازرسی، 52 نمونه و 13 مجوز استفاده از برندهای استاندارد مرتبط با تولید انجام شد. این گروه منتشر شد، گسترش یافت، تعلیق و لغو شد.

وی گفت: بر اساس ماده 17 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و رویه های جدید سازمان برای ارزیابی خدمات ارائه شده به مردم، تقویت خدمات در هتل ها، رستوران ها، سرای سالمندان، پست و اولیه مرحله. مدارس طبق برنامه قرار گرفتند، بازرسی از ادارات از این مکان ها انجام شد.

رامشی افزود: برای اولین بار کارگروه استاندارد شهرستان با دستور کار تسهیل آسانسور مراکز عمومی و مراکز عبوری و تفریحی تشکیل شده است.

وی در خصوص آموزش و ارتقاء نیز گفت: در سال گذشته 303 ساعت آموزش برای کارکنان داخلی و 930 ساعت آموزش برای کارکنان خارجی و 275 بسته ارتقاء و 2 آموزش نیز توسط این اداره کل در سال گذشته انجام شده است.

وی گفت: در سال گذشته 187 گواهی انطباق واردات و 181 نمونه گواهی تعریف محصول طبیعی در حوزه صادرات و واردات وجود داشت.

رئیس اداره استاندارد کنگان پایش 418 مورد مرکز عرضه، شناسایی 23 نمونه کالای نامرغوب، صدور 69 مورد گواهی آسانسور، صدور 15 گواهینامه و 4 مورد بازرسی تجهیزات تفریحی، 32 مورد تست وزن سنگین، 102 مورد. موارد تست نازل سوخت صدور 3 مجوز و 6 مورد بازرسی از 30 ایستگاه. که در آرهصدور 1 مورد گواهی آزمایشگاه جهت تعیین ماهیت، 4 مورد ارزیابی توسط شرکت بازرسی و 8 مورد ارزیابی آزمایشگاهی همکار جهت تعیین ماهیت شکایت حقوقی از گروه یک سرویس با اشاره به پرونده واحدهای تولیدی در ماده 42 کمیسیون; وی همچنین دستاوردهای سال گذشته اداره شهرستان کنگان را برشمرد.