ملان و فولاد به دنبال یک پرش/فرصت برای انتخاب تیم ملی “نکو” هستند؟ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رقابت فوتبال لیگ برتر پس از هفته یازدهم تعطیل شد تا بازیکنان ملی با حضور در اردوهای تیم ملی خود را برای جام جهانی آماده کنند. اما دیداری در هفته ششم که به دلیل بارش شدید باران در انزلی به تعویق افتاده بود، روز چهارشنبه برگزار می شود.

در دیداری از هفته ششم این مسابقات قرار بود ملوانان در ورزشگاه قایقرانی انزلی میزبان فولاد باشند که بارندگی شدید باعث لغو و به تعویق افتادن این دیدار در مقاطعی دیگر شد.

با تصمیم سازمان لیگ برتر این بازی باید ساعت 15:30 روز چهارشنبه 20 آبان ماه در انزلی برگزار شود تا تعداد بازی های 16 تیم حاضر در مرحله بیست و دوم افزایش یابد. رقابت لیگ برتر در رده یازدهم قرار دارد.

فولاد حالا که جواد نکونام گزینه ملی پوشان برای حضور در تیم فنی است راهی انزلی می شود اما به دلیل مخالفت باشگاه فولاد اجازه حضور در این تیم را ندارد. علیرغم عدم برآورده شدن انتظارات و عدم وضعیت فولاد در شرایط خوبی سر او هدایت این تیم را بر عهده ندارد.

در مورد سرمربی سرخپوشان اگر اهوازی ها بتوانند در انزلی پیروز شوند، خوب می توانند از جدول جهش کنند و به رده هفتم صعود کنند. اما اگر برنده نشود و فولاد را سه امتیاز بدهد، از 12 امتیاز در رده دهم خواهد ایستاد و پای نکونام روی پوست موز خواهد بود.

از سوی دیگر معلوان که در کادر فنی دچار آشفتگی و آشفتگی شده است، اگر بتواند در این بازی متوالی سه امتیاز را کسب کند، 9 امتیازی می شود و حداقل یک پله در جدول صعود می کند. اما تساوی به هیچ یک از این دو تیم کمکی نمی کند و نمی تواند به آنها کمک کند تا به جدول صعود کنند.