مقامات ارشد جنگ داخلی اردبیل دستگیر شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالله طباطبایی شامگاه شنبه در نشست خبری اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر درگیری مشترک در یکی از محله های شهر اردبیل، با همکاری پلیس، پنج نفر از عاملان اولیه این درگیری شناسایی شدند. آنها دستگیر و با دستور بازداشت آزاد و زندانی شدند.

وی با بیان اینکه پرونده به دادگاه منتقل و رای لازم صادر شده است، گفت: با مداخله و مداخله دستگاه قضایی و پلیس امنیت کامل در این جامعه برقرار بوده و اقدامات سختگیرانه و قانونی در این خصوص انجام شده است. مسئولین جنگ و کسانی که در ادعای اخلال در نظم و نظم عمومی شرکت داشتند.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل با بیان اینکه چنین دیداری دور از شأن مردم اردبیل است، ادامه داد: انتشار عکس های این اتفاقات در کانال پرمخاطب در فضای مجازی باعث تخریب چهره استان در نزد مردم است و شهروندان می توانند با انتشار این تصاویر مشکل را حل کنند و اراذل و اوباش و باندها را برای کمک به نظام -دادگاه استان جمع آوری کنند.

طباطبایی تصریح کرد: با برهم زنندگان آرامش و برخورد با افرادی که بنا به دلایل مختلف و مسائل شخصی و خصوصی در حال از بین بردن نظم و آرامش عمومی هستند، هیچ تساهلی و مدارا وجود ندارد.