مفقود شدن قانون کاهش سهم شهرداری از مالیات بر ارزش افزوده – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حسین حفیظی عصر دوشنبه در نشست خبری در خصوص رویدادها و برنامه های برگزار شده در این شهرستان. وشکاعلام شد: مدیریت وردی شهر وشک پروژه نیم مربع از سال 1361 به عنوان یک موضوع شهری در نظر گرفته شد و پس از بررسی این طرح اصلاحات لازم انجام شد.

وی افزود: در این پروژه به دلیل اینکه ورزشگاه روی بازار واقع شده است پل و ورزشگاه تاییدیه ایستا دریافت کرده است که این پروژه از شهریور 1378 آغاز و در اسفند 1392 افتتاح شد.

تکمیل پروژه الغدیر به شکلی بزرگ و با رضایت مردم انجام نشد.

شهردار وشک وی تکمیل پروژه الغدیر را یکی دیگر از اقدامات مهم و مطالبه بحق مردم عنوان کرد و گفت: 12 سال است که این پروژه تکمیل نشده است. این پروژه آغاز شد.

وی افزود: ماشین آلات و تجهیزات توسط شرکت گاز در اختیار کمون قرار می گیرد وشک این پروژه بر عهده شهرداری است و بودجه هنگفتی برای آن در نظر گرفته شده است که پیش بینی می شود شهریور ماه آینده انجام شود و کل پروژه در شهریور ماه سال جاری به اتمام برسد.

حافظی در خصوص جزئیات فنی این پروژه گفت: طول این پروژه یک و نیم کیلومتر و عرض آسفالت آن از 8 متر تا 14 متر است و در دو مرحله جاده مرزی ال. – بلوار غدیر و اصلاح در رفتن مرکز و تقاطع ها به بهره برداری رسید که خوشبختانه رضایت خوبی را برای شهر و کشور به همراه داشت.

آزادسازی و بازگشایی کوچه ها در غرفه را در اولویت قرار دهید

وی ادامه داد: از نظر فنی پروژه های مهم بعد از دو پروژه میدان ورودی و بلوار الغدیر، اجرای سقف دوم زورخانه است که یک سازه است و به طور مشخص تا 4 سال آینده کار می کند.

شهردار وشک وی با بیان قدمت بیش از هزار سال این شهر گفت: با توجه به قدمت این شهر حدود 60 هکتار سواحل قدیمی و ضخیم وجود دارد و جمعیت این شهر 20 هزار نفر است و به همین دلیل در خیابان های باریک، کیفیت زندگی یک مشکل است.” این شهر دارای معابر آزادسازی و بازگشایی است.

وی ادامه داد: 12 مورد آزادسازی به ارزش حدود 8 میلیارد ریال در 6 ماهه نخست سال گذشته داریم که بیشتر این آزادسازی ها به صورت نقدی یا نقدی از طریق صدور پروانه، پروانه و واگذاری زمین بوده است.

تخلیه آب های سطحی به داخل کانال

حافظی در خصوص برنامه های آتی گفت: بعد از زورخانه و بلوار الغدیر، بلوار امام خمینی(ره) به کمترین هزینه ارتقاء یافته و تفاهم نامه منعقد شده است. آلمان شهری برای وردی و درون شهری نیز در دستور کار است.

وی احداث 7 هزار متر مربع پیاده رو، تامین حدود 3 هزار و 500 تن آسفالت، تامین حدود 350 چراغ خیابان، تعویض و جابجایی 20 کمپ خطرناک را از دیگر اقدامات عنوان کرد و گفت: اقدامی شایسته که انجام شد. بیرون با دید کلی و دور از منطقه و به سمت کانال.

شهردار وشک برترین ها: احداث فرهنگسرا و فرهنگسرا در شهر وشک و بخشی از حرکت فرهنگی برای بازسازی فرهنگسرا در این دوره احداث باغ بانوان بوده و پیش بینی می شود 80 درصد پیشرفت داشته باشد.

توسعه شهری و پیشگیری از وقوع جرم

وی با بیان طرح توسعه شهری خاطرنشان کرد: جاده جنت در شهر وشک تنها و مهمترین راه به مرکز شهر و خمینی شهر است و از عرض محدود و صاحبان خاص خود را دارد که برای ارائه طرح و تشویق مالکان به عقب نشینی ساخته شده اند.

حافظی شفاف سازی حریم ها را مهم دانست و افزود: در معابر عمومی و برخی از نقاطی که پارک ها به صورت غیرقانونی وارد و زیر پا گذاشته شده اند، دیده ایم و تغییر کاربری داده و مانع از آن می شویم که مرزها را نقض کنیم. وشک در کنار شهرستان های خمینی شهر، فلاورجان و نجف آباد نیز در حال نوسازی و بهسازی مرزهای این شهرها است.

وی در خصوص بودجه شهرداری نیز هزینه کاهش بودجه را 27 میلیارد اشک و بودجه تعطیل شده را 9 میلیارد و بودجه امسال را 18 میلیارد اشک اعلام کرد.

از دست دادن قانون، سهم شهرداری ها در مالیات بر ارزش افزوده را کاهش می دهد

شهردار جوان وشک وی خاطرنشان کرد: بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده، نقش کمون ها به ویژه در شهرهای کوچک کاهش یافته است که به یک هفتم درآمد آنها می رسد و حمله غیرقابل برگشتی به کمون ها در میدان خواهد بود، بنابراین مستلزم برگشت و برگشت است. اصلاحات قانون.”

وی افزود: وردی سرزمین شهر است وشک زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاران است و امیدواریم در سال های آینده بتوانیم آنها را جذب کنیم تا بتوانند سود زیادی داشته باشند و به عنوان درآمد بلندمدت مورد استفاده قرار گیرند.

تاریخچه شهر باستانی کوشک

حجت‌الله محرابی، یکی از اعضای شورای شهر اصفهان، درباره قدمت بیش از هزار ساله این شهر گفت: بزرگان و بزرگان صفوی در این شهر بودند و القاب ملا باشی و حتی حمام‌های تاریخی را داشتند. توسط شیخ توسعه یافته است.

وی افزود: کاروانسرای شهرستان وشک محل تلاقی شرق و غرب اصفهان و کارخانه بستنی سازی در این شهر بود که در آن روزها فرصت شهر شدن را پیدا کرد.

محرابی راه اندازی منطقه کارگاهی صنعتی را اقدامی موثر دانست و افزود: این منطقه نیز بخشی از برنامه درآمد پایدار شهرداری و ایجاد اشتغال است.