مطالبات مردم سراوان به رهبر انقلاب منتقل می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری پیش از ظهر امروز چهارشنبه در گردهمایی علما، معتمدین و نخبگان شهرستان سراوان اعلام کرد: طبق شنیده های من سراوان از افراد فرهیخته و والا بهره مند است. سطح علمی که در این جلسه مشهود بود.

رئیس بعثه رهبر معظم انقلاب برای سیستان و بلوچستان گفت: ما موظفیم سلام و محبت گرم، صمیمانه و عاشقانه رهبر معظم انقلاب را به شما برسانیم و خوشحالیم اما توانستیم. خدمت رسانی به مردم در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً حادثه ای رخ داده و محل برای بهره برداری توسط دشمن و مهاجمان ایجاد شده است که منطقه شما بسیار حساس است. تصمیم رهبر معظم انقلاب مبنی بر اعزام هیأت ویژه به این استان بر اساس دو موضوع است: شما در همه حال و دوم محدوده قلمرو شما. شخصیت و برابری تنوع قومی و مذهبی و استعدادهای انسانی و طبیعی بر کل ملت و امنیت ملی تأثیر دارد.

حجت الاسلام حاج علی اکبری تاکید کرد: سیستان و بلوچستان به عنوان رمز وحدت و امنیت شناخته شده و در وحدت و صلح ملی ما تاثیرگذار است و اگر خدا بخواهد این موارد رعایت خواهد شد.

رئیس هیئت اعزامی رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان ادامه داد: پرونده مربوط به آخرین مورد به عزیزانی رسیده است، از جمله کسانی که در حوادث اخیر به شهادت رسیده اند. از دید دید و کسانی که بی گناه تحت این خدمت مجروح شدند خاص بودند و کسانی که تقصیرات قابل بخشش داشتند مداوا شدند و عده ای آزاد شدند و برخی دیگر آزاد شدند.

وی گفت: ارتباط با حضرت حق و منس با خداوند متعال در مسجد و پای منبر و قرآن زیربنای اصلی اعتلای جامعه ماست. برای اینکه جامعه اسلامی روی پای خود بایستد باید مشکل توحید را در نظر گرفت و تربیت نسل را بر اساس ایمان و ارتباط با وحی برنامه ریزی کرد و بر اساس این برنامه ایمان باید در همه ابعاد زندگی حضور داشته باشد. .

حجت الاسلام حاج علی اکبری بر اهمیت آموزش و پرورش نسل جوان تاکید کرد و گفت: امیدواریم بیش از گذشته به این موضوع بپردازیم زیرا اکنون زمان انقلابی و انقلابی بودن نسل جدید است. دینی. در معرض تهدید و خطر و دشمنان دسترسی به فناوری مدرن. با توجه به این موضوع، همه باید دست به دست هم دهیم تا بینش نسل جدید را تقویت کنیم.

رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه کشور گفت: امنیت محوری است و باید به نقاط قوی و ضعیف بیش از گذشته توجه کرد و دشمن به این منطقه طمع دارد زیرا زندگی و همه ابعاد زندگی ما به آن وابسته است. به او چسبیده است. ما در عرصه سخت قوی هستیم و در عرصه نرم، تامین امنیت داخلی مهم است و همه ما باید بر اساس قانون زندگی کنیم و حتی انتقادها و مطالبات ما نیز باید در آن چارچوب قانونی پیش برود.

حجت الاسلام حاج علی اکبری افزود: این مسئول گفت ما در خطر مرز سهمی داریم و باید از مزایای آن بهره مند شویم که امیدواریم با برنامه ریزی این بخش گرفته شود. امیدواریم دیدار با این گروه های مختلف نتایج خوبی برای استان به همراه داشته باشد.

رئیس بعثه رهبر معظم انقلاب برای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: به استان آمدیم تا سخنان و مطالبات عزیزان را بشنویم و به گوش رهبر انقلاب برسانیم. پس حتی به صورت مکتوب، پرونده و ادعای خود را برای ما ارسال کنید.