مصوبه 65 سفر استاندار اصفهان به سمیرم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سید رضا مرتضوی در سفر یک روزه به شهرستان سمیرم گفت: در جلسه شورای مدیریت مشترک استان اصفهان و شهرستان سمیرم، 65 مصوبه در بخش‌های مختلف تصویب شد که همگی فرم تصویب شورای مدیریت به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: بیش از 30 مصوبه در شورای شهر سمیرم، بیش از 20 مصوبه در مرکز تسهیل گری و 15 مصوبه در جلسه شورای عمران ارائه شد.

استاندار اصفهان از برگزاری جلسه ای پربار و پربار در جمع مسئولان استان و شهرستان سمیرم خبر داد و گفت: تصمیم بسیار خوبی است تصمیمات اتخاذ شده در حوزه اصلاح مدارس، زیرساخت های راه، ورزش و جوانان و پزشکی

مرتضوی افزود: امید است تمامی مصوبات تا تاریخ تعیین شده به اتمام برسد و با اجرایی شدن آنها شاهد تغییراتی در شهرک سمیرم باشیم.

وی هدف از این سفرها را رسیدگی به مشکلات و مسائل شهرستان دانست و ابراز امیدواری کرد در سفر بعدی وی به این شهرستان گزارش خوبی از دستاوردها و تعهدات ارائه شود.نهادهای مختلف می توانند تقدیم به مردم خونگرم و پرتلاش سمیرم.

به گفته استاندار اصفهان، در مرکز تسهیل برای حمایت مالی از باغداران و تامین گلخانه ها مصوب شد که زیرساخت های لازم برای گرمایش و آب را فراهم می کند.

مرتضوی افزود: در سطح مرکز بحران نیز تصمیماتی تصویب شد که مدیریت بحران پیگیری می شود.

پانزدهمین تور کاروان مردمی استان اصفهان عصر پنجشنبه در جلسه هیئت اداری استان و شهرستان سمیرم در این شهرستان به پایان رسید.