مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه آستارا به زودی اجرایی می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمدرضا پورابراهیمی وی بعدازظهر پنجشنبه در سفر به آستارا در جمع خبرنگاران گفت: علت حضور و برگزاری این نشست بررسی مسائل بحران اقتصادی و همچنین برنامه های آتی در حوزه اقتصادی و عمرانی است. استان ها و شهرستان ها.”

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به اینکه جلسه کارشناسی کمیسیون نظارت بر مسائل مربوط به «یعنی در سطح استانی و شهری» به عنوان جمع بندی جلسات مجلس شورای ملی در نظر گرفته شده است. کمیسیون اقتصادی

وی افزود: در کنار مصوبات قانونی انجام شده در زمینه مسائل مربوط به بندر آستارا، گمرک، راه و ساختمان، بهره برداری از ناحیه اقتصادی و شهرک صنعتی و بسیاری دیگر از نتایج این جلسه بود. مجتمع ها.”

پور ابراهیمی افزود: موارد مطرح شده در این جلسه جمع بندی می شود و بخشی از آن در برنامه چند ماهه سازمان و بقیه در دستور کار دستگاه اجرایی قرار می گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، حل و فصل مسائل مربوط به حوزه اقتصادی و مالی، مالیاتی، صادرات و امثال آن را محور بحث و نشست امروز دانست و افزود: امیدواریم این جلسات و همکاری ها به نتیجه برسد. پایان. حضور اعضای کمیته می تواند به حل مشکلات اقتصادی کمک کند کار منطقه باید روی آستارا متمرکز شود.