مشاغل خانگی برای 2600 نفر در مازندران شغل ایجاد کرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، فرج الله فتح الله پور پیش از ظهر شنبه در کارگروه اقتصادی کار و سرمایه گذاری استان با اشاره به تامین اعتبار تبصره 18 قانون برنامه و بودجه گفت: باید تلاش و برنامه ریزی شود تا حداکثر جذب گنج مقدار کمی به

وی با بیان اینکه نرخ بهره برداری از زیرساخت ها در ماده الف تبصره 18 118 درصد افزایش یافته است، گفت: 300 میلیارد تومان از محل بدهی سایر استان ها به مازندران اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه دستگاه اجرایی باید کار جهادی در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری انجام دهد، بهترین مدیریت مصرف آب را در پروژه ها عنوان کرد و گفت: رایزنی و برنامه ریزی ادارات در مشاغل مختلف در حوزه مدیریت ثروت انجام شد.

فتح الله پور از جمع آوری برنامه های یک ساله دستگاه اجرایی در راستای کار و سرمایه گذاری خبر داد و گفت: کنترل پروژه های معلق از طریق استانداری در استان در دست کار و برنامه ریزی است. مقدار کمی است.

رئیس مدیریت و سازمان برنامه مقدار کمی مازندران یادآور شد: یک هزار و 460 میلیارد تومان مسکن و وام از مبادی مختلف برای شرکت های داخلی و توسعه آنها ابلاغ شده است که برای 2 هزار و 605 نفر اشتغال زایی می کند.

وی تعداد مجوزهای کار و سرمایه گذاری در استان را 2 هزار و 398 طرح با یک هزار و 940 نفر تحت پوشش اعلام کرد و گفت: امسال 91 میلیارد تومان جذب کار و سرمایه گذاری شده است.

وی ادامه داد: امسال 4 هزار و 160 پروژه به اتمام رسید که 3 هزار و 848 پروژه به اتمام رسید و 312 پروژه با وجود دریافت تجهیزات تکمیل نشد.