مشارکت چشمگیر سایپایدک و انجمن قطعه سازان در بازار قطعه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سایپا به نقل از سیدمحمدرضا موسوی در نشست مشترک مدیران ارشد این شرکت گفت. سیایدک و انجمن همگن سازندگان که در بازار سخت‌افزار سایپا برگزار می‌شود، گفت: طبق توافق با انجمن سازندگان، اعضای انجمن می‌توانند از این مجموعه استفاده کنند که منجر به همکاری بیشتر در عرضه مستقیم می‌شود. حجم و کیفیت برای مشتری. ” گذشته.

مدیرعامل سایپایدک ادامه داد: به منظور استفاده از نقاط قوت موجود بازار، بازار سخت افزار سایپا راه اندازی شده است که در آینده با استفاده از توانمندی های شبکه خرده فروشان، بازارهای منطقه ای سراسر کشور آغاز به کار خواهد کرد.

وی با تاکید بر لزوم نظارت بر کیفیت تجهیزات سایپا، ادامه داد: به منظور گسترش همکاری با انجمن سازندگان تجهیزات، همکاری دو طرف در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

پس از این نشست، محمدرضا نجفی منش، رئیس انجمن همگن سازندگان در سخنانی گفت: با حسن نیت. سیایدک با راه اندازی بازار سخت افزار، زمان مناسبی برای گسترش بازار فرا رسیده است و انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی از این اقدام حمایت می کند.

وی ادامه داد: وجود تولیدکننده در این بازار زمان مناسبی برای گسترش صنعت سخت افزار است و می تواند به رشد شرکت کمک کند.

نجفی منش خاطرنشان کرد: با همکاری با سیایدک و حضور قطعه سازان در بازار سخت افزار گام بسیار مهمی در گسترش فرهنگ استفاده از سخت افزار اصلی می باشد.

وی افزود: با استفاده روزافزون از بسترهای بازاریابی جدید مانند بازاریابی آنلاین، فرصت بهتری به خرده فروشی ها داده شده است و لازم است در این بستر برای جلب اعتماد مشتریان فرهنگ سازی شود.

پس از این جلسه علی مرادی در هیئت مدیره حضور داشت سیایدکدر صحبتی درباره شبکه گسترده فروشندگان خدمات و قطعات، پخش گفت بازار سبب شد سیایدک پر کردن شکاف های موجود در بازار و نقدینگی؛ به این ترتیب توانستیم سهم بازار خود را افزایش دهیم. در عین حال، شبکه نمایندگی ها و فروشندگان سخت افزار ابزار اصلی و مهم در فعالیت های ما در بخش خرده فروشی سخت افزار است.

در بخشی از این جلسه، احمدی، مدیرعامل شرکت اطلس پمپ سپاهان و رئیس انجمن قطعه سازان اصفهان، ضمن در نظر گرفتن ظاهری جدید. سیپایدک در حوزه گسترش بازار سخت افزار نیز از آمادگی قطعه سازان استان اصفهان برای همکاری با پروژه سایپا یدک خبر داد.

حقیقی از اعضای انجمن تولیدکنندگان گیلان نیز زیرساخت هایی را ایجاد کرد بازار قطعات شرکت سیپایدک گام مهمی در روند رشد صنعت قطعه سازی تلقی شد و گسترش این زیرساخت برای جلب مشارکت قطعه سازان و رشد تولید مد نظر قرار گرفت.

یادآور می شود اعضای انجمن همگن سازندگان از بازار سخت افزار سایپا بازدید و در جریان فعالیت های این بازار قرار گرفتند.