مردم فلسطین و مخالفان از خون شهدای خود دریغ نمی کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، این جنبش با اعلام کشته شدن «علی حسن حرب» 28 ساله فلسطینی توسط جمعیت صهیونیست در این منطقه جنایت فجیع را محکوم کرد. . بانک غرب.

بر اساس گزارش‌ها، جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای درگذشت این جوان فلسطینی را با ضربات چاقو به قلب این جوان فلسطینی تسلیت گفت.

در بیانیه حماس آمده است: این جنایت ادامه جنگ کثیف صهیونیست ها علیه کشور و حرم ماست.

حماس همچنین حماس را نتیجه اقدامات تحریک آمیز مقامات اسرائیلی و گشایش پناهگاه ها برای فعالیت های تروریستی سازمان یافته در بسیاری از مناطق فلسطین اشغالی توصیف کرد.

این بیانیه می افزاید: دولت مجاهد فلسطین و مقاومت شجاعانه آن نمی تواند خون فرزندان این کشور یا زخم های آنها را فراموش کند. بنابراین دشمن باید مسئولیت نابودی جمعیت صهیونیست را بر عهده بگیرد و انقلابیون کشور ما مورد حمله سربازان شکست خورده قرار گرفته و استعمارگران جنایتکار خواهند بود.

حماس همچنین با خانواده این جوان فلسطینی توسط جمعیت صهیونیست تسلیت گفت و برای وی صبر و شکیبایی خواست.

شایان ذکر است که وزارت بهداشت فلسطین روز سه شنبه از مرگ یک فلسطینی در ساحل غربی خبر داد.

بر اساس گزارش ها، این جوان فلسطینی به دلیل شدت جراحات وارده توسط یک صهیونیست ساکن در سلفات در ساحل غربی اشغالی مورد اصابت چاقو قرار گرفت و به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان شهید شد.