مردم زاهدان آرامش را حفظ کنند/به دشمن قسم خورده فرصت ندهند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در خطاب به اصحاب رسانه اظهار داشت: مردم عزیز و شریف زاهدان استان سیستان و بلوچستان وضعیت بسیار ناراحت کننده ای است که امروز رخ داد و این حادثه بررسی می شود تا مشخص شود چه دستانی در این حادثه دخیل بوده اند. حمله کنند. حادثه

وی ادامه داد: آنچه جامعه ما اکنون به آن نیاز دارد آرامش است و مردم شهرستان زاهدان و استان باید آرامش را حفظ کنند و از انواع خشونت ها و تحریکات استان پرهیز کنند. هر نوع تحریکی مشکلاتی را ایجاد می کند و تاکید می کنم که آرامش را در شهر، استان و خیابان ها حفظ کنیم تا مشکل به طور کامل بررسی شود.

مولوی اسماعیل زهی گفت: تاکید می کنم که به شایعات توجه نکنید و این پیام من، اعتقاد و خواسته شخصی من است و همچنین همه علما و تحلیل گران بر حفظ صلح اصرار دارند و اقدامی نکنید. کسانی که چالش می کنند، تا زمانی که مشکل پیش آمده تحلیل نشود و معلوم نشود که مشکل از کجاست، حرف دیگران را نمی پذیرند.

وی ادامه داد: باز هم تاکید می کنم که این پیام را به همه می رسانید که امنیت و ایمنی لازم است و باید حفظ شود تا تشخیص داده شود چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست است.

امام جماعت مسجد مکی زاهدان یادآور شد: آگاه باشید دشمنانی هستند که اهداف دیگری دارند و از شرایط سخت سوء استفاده می کنند. نباید به دشمنان قسم خورده فرصت داد تا منطقه را سفت کنند و شروع به کشتن یکدیگر کنند.