مردم راهبرد دشمن را خنثی کردند/ دستاوردهای انقلاب اعلام شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار مرتضی کشکولی روز چهارشنبه در نشست جبهه علمی فرهنگی خرم آباد که با حضور دانشگاهیان استان لرستان در دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار داشت: فلسفه اسلام اسلامی. جمهوری. نظام عمومی ایران از این رو دشمن سعی دارد مردم را از نظام جمهوری اسلامی جدا کند.

وی گفت: سلاح راهبردی جمهوری اسلامی ایران مردم هستند. دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی سعی در مقابله با این سلاح راهبردی یعنی مردم داشت.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان افزود: کشتار مردم در حوادث و آشوب های اخیر بخشی از راهبرد دشمن است. هدف دشمن آوردن اعتراض و شورش به دانشگاه ها، مدارس، کارخانه ها و بازارها برای تعطیلی کشور است. دشمن در این راهبرد شکست خورد.

سردار کشکولی گفت: دشمن در فضای سایبری حمله هولناکی انجام داد اما نتوانست به هدف خود دست یابد.

وی افزود: دشمن به دنبال بی ثباتی جامعه است تا وحدت و همبستگی بین مردم را از بین ببرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان گفت: مردم باهوش بودند و در راهبرد دشمن شکست خوردند.

سردار کشکولی در بخشی دیگر از سخنان خود از حضور یک نظام حزبی قوی در جامعه دفاع کرد و توضیح داد که حضور یک حزب قوی در کشور باعث ایجاد می شود. مطالبه گر و اعتراض در جامعه به درستی تقویت شود و جنبش به شورش تبدیل نشود.

وی افزود: مردم صاحبان انقلاب اسلامی ایران هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان گفت: مهمترین بخش تبیین جهاد این است که به نسل جوان بگوییم صاحب انقلاب اسلامی ایران یک گروه خاص نیست بلکه کل مردم است.

سردار کشکولی تاکید کرد: در تبیین جهاد دستاوردها بر اساس واقعیات تبیین و تعریف می شود.

وی گفت: قصد دشمن این است که اعتراض را به خشونت و هرج و مرج تبدیل کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان اضافه کرد: دشمن نمی خواهد حاکمیت دین در کشور باشد، دشمن نمی خواهد ملت ایران قوی و پیشرفت کند. دشمن در این یک شکست خورد.

بر اساس این گزارش، این برنامه به همت کانون بسیج اساتید استان لرستان، دفتر مشترک معلمان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برگزار شد.