مردم خارگ مستحق مسکن بهتر و بیشتر هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، ممنون خداوند علیپور یکشنبه شب در جلسه شورای شهر خرگ وی با شهردار اعلام کرد: پروژه شناسایی کمون خرگ یکی از مشکلاتی که شورای شهر مدام به دنبال آن است پارک های آبی سرپوشیده برای گردشگری و پارک ها است چرا که اولین وظیفه شهرداری تکمیل پروژه های مهم و نیمه تمام شهر است.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر ششم خرگ از مدیریت شهری خرگ برای تسریع بهبود پیاده روها و جاده های جزیره ذکر شده است. به ویژه جاده ها و راهروهای شلوغ طالقانی باید خطرات و موانع موجود را کاهش دهد.

نایب رئیس شورای شهر خرگ تاکید کرد: بررسی برنامه توسعه سال جاری و نحوه تامین اعتبار با اولویت های کاری از طریق تحلیل و عملکرد حرفه ای و با نیازسنجی. ارزیابی مردم باید ملاقات کنند.

علیپور افزود: رسیدگی به مردم خرگ و خدمات مورد نیاز آنها یکی از مبرم ترین مسائل شورای شهر است.

وی افزود: وقتی پای غم و اندوه هموطنان می نشینیم غم و اندوه آنها را درک می کنیم و تمام تلاش من و همکارانم بر این است که حتی یک نفر هم نباشد. حقوق مردم تضییع می شود “

علیپور گفت: رشد و توسعه این پروژه وجود دارد خرگ سرعت توسعه زیرساخت ها مانند سایر شهرها باید متناسب با نیاز مردم باشد تا شهروندان بتوانند در زمان مناسب از خدمات با کیفیت بهره مند شوند.

نایب رئیس شورای شهر خرگ در پایان پیگیری، تشکیل دفتر نظارت و شکایات در بیمارستان بنزین خرگ وی همچنین از زحمات و همکاری جناب آقای دکتر قدردانی کرد. گران پی، رئیس انجمن سلامت نفت، در مورد راه اندازی یک انبار ویژه دارویی. خرگ در مرکز استان و دسترسی به مواد مخدر را تسهیل می کند خرگ صحبت کرد