مردم به هیچکس اجازه طغیان نمی دهند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه نماز جمعه امروز ورامین با اشاره به روز جهانی نابینایان اظهار داشت: بحمدالله این عزیزان در عرصه های علمی، ورزشی، فعالیت های اجتماعی به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. و غیره البته امیدواریم مورد توجه بیشتری قرار گیرد.» مسئولان دولتی مستقر شوند و مسائل کاری، ازدواج و مسکن این عزیزان حل شود.

وی سپس به روز تربیت بدنی و ورزش اشاره کرد و افزود: ورزش زمان محبوب و ارزشمندی است که می توان از آن به خوبی استفاده کرد، در شرایطی که جوانان عزیز ما به بیگانگان حمله می کنند و می خواهند آنها را آلوده و از بین ببرند. نسل جوان به دور از دین، خانواده و اخلاق، ورزش یکی از مهم ترین عوامل رشد و حفظ جوانی است و هر چه با اخلاق ورزشی به این رشته ورزشی اضافه شود، ارزشش را دارد. خواهری که با شرکت در این مسابقات با چادر بر روی سکوی افتخار قرار می گیرد و به ورزشکاری که در رویارویی با نمایندگان ظلم صهیونیستی با وجود اینکه می داند برنده مسابقه است، تبریک می گوید. او به دلیل ایمان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین با آنها رقابت می کند، نه دادن.

ما در مورد مسائل اخیر به اطلاعات نیاز داریم

امام ورامین در خصوص حوادثی که در کشور رخ داد نیز روز جمعه گفت: در خصوص مشکلات اخیر نیازمند توضیح و توضیح جدی هستیم، قیام اخیر زاویه دارد که باید به آن دقت شود و شاید برخی از عزیزان همچنان نگران باشند. در مورد مشکل عمق این قیام و نقشه های دشمن چندان جذب نمی شود، لذا جهاد اطلاعات بسیار ضروری است، علما، مبلغان، اساتید، فرهنگیان متعهد و شهروندان عزیز و انقلابیون در این زمینه رسالت خطیری دارند.

از برگزاری جلسات روشنگری و محکومیت می آمد آزار و اذیت وی از حرمت مسجد بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در روز شنبه خبر داد و گفت: از ائمه جماعت، بسیجیان و فعالان فرهنگی و انقلابی می خواهم ویژه برنامه اطلاع رسانی فردا شب را در تمامی مساجد خود داشته باشند. حضور در تریبون آزاد مسجد و انجام جلسه پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان و برنامه ها مقدار کمی فرهنگ بسیار موثر است.

محمودی گفت: عزیزان را اگر گوسفند هستند باید رها کنیم افسردگی و انتقاد می کنند و می گویند همین طور است، اما باید به همه گفت که همه نقدها باید در چارچوب قانون و برای حفظ مصالح نظام اسلامی باشد. آزار و اذیت ناموس، توهین، قتل و دزدی با هم فرق دارد، مسلماً گاو افسردگی سلام جایی هست، همه مسئولان در همه سطوح باید به سمت آن بشتابند افسردگی من میفهمم مردم به اقتصاد گاو توجه کنید آن ها هستنددر مدیریت ناکارآمد و گاهی مردود شدن آنها شکایت دارند.

منطقی نیست که مدیران باید زیر 40 سال سن داشته باشند

وی با بیان اینکه به لطف خدا مدیر خوبی منصوب شده است، گفت: اما باید به انتقادات مردم گوش داد، زودتر باید برای تربیت مدیران خوب و متدین تلاش بیشتری شود و کمبود اما قحطی است. مردم نداریم، کافی است به مشورت اهمیت بیشتری بدهیم و با دقت به اطراف نگاه کنیم، نیروهای انقلابی خسته و با تجربه و مؤثر را خواهند دید.

خطیب جمعه ورامین با بیان اینکه جایی شنیدم گفته اند مدیران ما باید زیر 40 سال سن داشته باشند، افزود: از این نگاه غیرمنطقی تعجب می کنم پیامبر خدا (ص)پ) وقتی 40 ساله شد پیام آور می شود، در فرهنگ و اعتقادات ما 40 سال را دوره رشد انسان می دانند. ‌ زا امیدوارم این تصمیم گیرندگان توجه بیشتری داشته باشند.

وی به قیام اخیر اشاره کرد و گفت: یاغی ها نشان داده اند که اگر وارد میدان شوند از مال، ناموس و دین ما دریغ نمی کنند. داعش فقط سکوت می کنند و جوانان بی تجربه و نادان را به قیام و تباهی دین و دنیای مردم تشویق می کنند، اگر لازم است کوشا باشید که معشوق نشان داده است که صبور است، اما اگر صبرش لبریز است. خیل عظمت آنها پارچه های کثیف شورشیان را جمع می کند.

محمودی ادامه داد: وابستگی این جریان و مردم به عالم سربلندی اکنون ثابت شده و جبهه کاملاً مشخص است. عمرو رواس سلام شبکه های ماهواره ای دلار می گیرند، به کشور و میهن خود خیانت می کنند، به قتل، دزدی و خیانت تشویق می کنند، اخاذی و فساد را ترویج می کنند، مقامات آمریکایی می گویند، از تروریست ها محافظت می کنند، و این همان فتنه است، دلار آمریکا توزیع می شود.

وی با بیان اینکه آمریکا، انگلیس و صهیونیست ها با تمام قوا به میدان آمده اند، گفت: تاکنون 24 شهید در این قیام تقدیم کرده اند و تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست داده اند که هستند، اما به لطف خدا. و حضور مردم پرشور و انقلابی تاکنون به جایی نرسیده و نخواهد آمد.

امام موقت ورامین در مورد شعار «زن، زندگی، آزادی» اظهار داشت: شعار آزادی زن که نه به زن اعتقاد دارد و نه زندگی و آزادی. رجوی روسری خود را برنمی‌داشت، زنان منافق بچه‌هایشان را می‌گرفتند و حتی این زنان هم اجازه ندارند رنگ روسری خود را انتخاب کنند، همه زنان سازمان با مسعود ازدواج کرده‌اند. رجوی آنها در سال 91 در یک عملیات 17 هزار نفر را کشتند و صدها نفر را کشتند. چگونه از آزادی صحبت می کنند؟