مردم ایران اسلامی هرگز رهبران خود را تنها نمی گذارند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه نماز جمعه امروز بوشهر اظهار داشت: ملت ایران اسلامی در حد گذشته ایستاده و پای نظام و انقلاب ایستاده است.

وی با بیان اینکه ملت ایران با تمام وجود زیر نظر رهبر معظم انقلاب ایستاده است، افزود: مردم ما می توانند با تمام توان در برابر این حملات مقاومت کنند و ملت ایران در این راه پیروز خواهد بود. جنگ

امام جمعه بوشهر در خصوص هجمه های رسانه ای به دشمنان ایران اسلامی گفت: آمریکا و مزدورانش با هجمه رسانه ای می خواهند تفکر جوانان ایرانی را تغییر دهند.

وی با بیان اینکه دشمن رویای جدایی مردم از دولت، انقلاب و رهبران را به گور می برد، تصریح کرد: قدرت غرور جهانی در حد ارتکاب اقدامات تروریستی و کشتار مردم بی دفاع است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه قدرت دشمن در مقابل اراده ملت ایران چیزی نیست، ادامه داد: مردم ایران هرگز غرور جهانی را نشناخته اند.

وی افزود: آمریکا بدون اطلاع ملت ایران و ادعای نیروی دریایی خود در خلیج فارس جنگ اجباری کرده است، اما می بینید که ارتش ایران در دریا با آنها چه کرده است.

نماینده ولی فقیه استان بوشهر افزود: ایران سرزمین امام حسین (ع) است و اگر رهبر معظم انقلاب دستور دهند همه در کنار هم با وحدت و اتحاد در صحنه حاضر می شوند و بزرگترین ضربه را خواهند زد. در جنگ. تصویر غرور

صفایی بوشهری درباره حمله دشمن به ایران اسلامی ادامه داد: استکبار جهانی تفکرات اصحاب جمال، صفین و نهروان را دارد و سعی دارد مانند مردم کوفه ملت ایران را از رهبری خود جدا کند اما این ملت بصیر وجود ندارد. اصلا مسیر خود را پیدا کنند، تحمیل نکنند

وی با اشاره به اینکه قدرت آمریکا رو به افول است، گفت: دنیا هوشیار، مراقب و ملاحظه ملت ایران است و از میهن خود دفاع می کند و نمی گذارد داعش بر این کشور مسلط شود.