مردم از پلیس حمایت و پیگیری می کنند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رضایی کوچی وی صبح شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: پلیس حافظ مال، عزت، امنیت و امنیت کشور است و از نیروی انتظامی کمال تشکر را داریم، همه در سلامت هستند. خدمتگزار هستند.

وی با بیان اینکه سنجش این قدرت به نفع کسی نیست، افزود: اگر کسی غربی با هرج و مرج و مراج و اغتشاشات به دلیل اتفاقات اخیر پلیس را هدف قرار داده و سعی در تضعیف و زیر سوال بردن این نیروی قوی دارند که این اقدامات مورد قبول مردم جمهوری اسلامی ایران نیست و پلیس حامیان هوشمندی است. عموم مردم و قدردانی می کنند. تلاش شبانه روزی گرین پوشان.

در ادامه فرماندار شهرستان جهرمه به استقبال این هفته رفت لطفا فرمود: به خاطر یاری خداوند و تلاش او و تلاش الحمدلله هیچ ملاقات غیرقانونی در جهرم نیافتیم و به نمایندگی از شهروندان از شما تشکر و قدردانی می کنم و آمادگی خود را برای مذاکره و همکاری اعلام می کنم.

سرهنگ خسرو رزمجویی فرمانده انتظامی شهرستان جهرم در این مراسم ضمن خیرمقدم به مدعوین خاطرنشان کرد: هدف اغتشاشگران اخیر در کشور بیش از نیروی انتظامی بوده و واقعاً فرهنگ و دین ما، مبانی اندیشه اسلام را مورد هدف قرار داده اند. و این انقلاب و اذعان داشت که: هدف اصلی پلیس حفاظت و حراست از مردم است. لطفا با کسانی که بخواهند نظم عمومی را بر هم بزنند به شدت و طبق قانون برخورد می شود.