مراقبت از استان سمنان به 2000 نفر خدمات اشتغال ارائه کرده است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمود روگی ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه در هفته بهزیستی به میزبانی تالار شهید. شاهورانی اداره کل بهزیستی استان سمنان ضمن بیان اینکه اهمیت و استقلال گروه هدف در راستای حفظ حرمت و احترام مشتری است، گفت: با توجه به این هدف گذاری تلاش شد تا تمرکز شود. فعالیت های مبتنی بر کسب مهارت و ایجاد شغل تا تکمیل مشتری.

وی با بیان اینکه در سال گذشته مراقبت های استان به 2300 نفر خدمات اشتغال ارائه کرد، گفت: هدف از برگزاری این رویداد بهبود و توانمندسازی جوامع هدف بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان با اعلام اینکه متقاضیان می توانند با ارائه مدارک مشاغل تا سقف 100 میلیون تومان از مسکن بهسازی مسکن تا سقف 50 میلیون تومان و خانه های مشاغل کوچک بهره مند شوند، گفت: امسال 29 نفر از خدمت هستند. اداره بهزیستی شهرستان بهره مند شد

لگی با بیان اینکه 27 هزار و 732 نفر تحت پوشش استان سمنان هستند، تصریح کرد: سازمان بهزیستی بیش از 170 نوع خدمات به این افراد تحت پوشش ارائه می کند.

وی با بیان اینکه سال گذشته 20 هزار و 755 کودک از استان سمنان غربالگری شدند، افزود: طی این فرآیند 988 کودک مشکوک از نظر معلولیت شناسایی و تحت نظر قرار گرفتند. در این سال 150 و هزار کودک مورد ارزیابی قرار گرفتند و از آن زمان 89 کودک شناسایی و 86 کودک شناسایی شدند. اپتومتریست ارایه شده.