مراسم 13 آبان امسال با اتحاد و همبستگی برگزار می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مرتضی ولی تمام بعدازظهر چهارشنبه در دومین جلسه برنامه ریزی مراسم 22 آبان که در روز چهارشنبه 13 آبان 1401 با حضور نمایندگان کانون در کاخ شهدای البرز برگزار شد، گفت: به خاطر تلاش همه. مدیران و مسئولان استانی، مراسم 22 آبان امسال برای همیشه ماندگار خواهد بود.

وی با بیان اینکه بر اساس اتفاقاتی که اخیرا در کشور رخ داده است، برگزاری مراسم 22 آبان ماه سال جاری مُهر ناتوانی بر سربلندی آمریکا در منطقه و جهان است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تصریح کرد: نقطه عطف مبارزه ملت ایران با استکبار و آمریکا تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط جوانان و دانشجویان پیرو رهنمودهای امام است.

وی با بیان اینکه مراسم یوم الله سیزدهم آبان ماه منحصر به دانش آموزان نیست، بلکه با حضور ادارات و مسئولان مختلف برگزار می شود، افزود: تمام هماهنگی های لازم انجام شده است. تا مراسم تا حد امکان برگزار شود. متاسفم با توجه به اینکه این روز مصادف با جمعه است، دانش آموزان عزیز به همراه خانواده خود در این مراسم شرکت خواهند کرد.

ولی تمام وی با بیان اینکه دانش آموزان، بسیجیان و خانواده ورزش استان باید در برنامه اطلاع رسانی شب 22 آبان حضور بیشتری داشته باشند.

در این جلسه هر ابزار گزارشی از روند اجرای برنامه خود ارائه کرد و برنامه اصلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.