مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در مهرستان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) ظهر امروز با حضور سردار ناصر درازه، فرمانده سپاه حسین نکویی، حجت الاسلام وحید خوشرو نماینده ولی فقیه در سپاه اسحاق دیستری هاشم زهی در محل برگزار شد. ، میردوست خاشی رئیس کانون تبلیغات، ائمه جمعه و کلیساها، بخشداران برجسته، روسای عشایر و معتمدین، مدیران و کارکنان ستادی، بسیجیان، فرهنگیان و مردم شهرستان مهرستان به امامت امام حسین (ع) اجرا شدند. مسجد (ایالات متحده)

حسین نکویی فرمانده سپاه مهرستان به مناسبت سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) که در مسجد امام حسین (ع) این شهرستان برگزار شد، گفت: روح الله آغاز انقلاب جهانی می شود.

وی در پیامی تسلیت سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) به مقام معظم رهبری و فرزندان حضرت امام خمینی (ره) و همچنین مردم انقلابی ایران و مهرستان، گفت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و مکتب ایشان نسل به نسل و برای همیشه به ارث رسیده است.

فرمانده سپاه مهرستان با بیان رشادت‌های امام خمینی (ره) بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در ایران، گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، امیدوارترین مردم ایران و جهان فکر نمی‌کردند که بی‌دست باشد. روحانیت هزار سال توانست پهلوی و حکومت شاهنشاهی را گرامی بدارد.» بگذار این همه قدرت تاریکی مردم ستمدیده را به نور تبدیل کند.

وی با بیان وعده های خداوند در قرآن کریم مبنی بر پیروزی اسلام و اسلام در جهان کافران، اذعان داشت: خداوند بارها در آیات و روایات به پیروزی مسلمانان و پیروزی کافران وعده داده است. و آخرین امام به قرآن تمسک کرد. و اسلام برای احیای دین اسلام زنده شد و به لطف خداوند و تلاش مردم غیور ایران به پیروزی رسید و اکنون بسیاری از کشورها انقلاب کبیر خمینی را الگوی مقابله با ارتداد قرار داده اند.

نکویی در پایان با تشکر از حضور مردم انقلابی و استانی مهرستان که در مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی (رحمت الله علیه) شرکت کردند، گفت: راه هدایت، راه امام است. .برای کمترین فاصله بین آنها مسیری درست کنید.