مذاکره با مشاغل دولتی در مرکز ملی تبادل اطلاعات – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبر اساس اعلام مرکز ملی تبادل اطلاعات، تعداد وام‌های عمومی (GSB) مرکز ملی تبادل اطلاعات در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از ۴۴۴ میلیون نفر رسید. رشد

نکته کلیدی این گزارش این است که در اردیبهشت ماه سال جاری با وجود اینکه تعداد ارائه دهندگان نسبت به فروردین ماه بدون تغییر باقی مانده است، 57 سرویس جدید اضافه شده است. در نتیجه تعداد خدمات و روش ها به سال 1985 رسید.

از سوی دیگر پس از کاهش فروش در فروردین ماه به دلیل تعطیلات نوروزی، اتوبوس ها در اردیبهشت ماه توانستند فروش 270 میلیونی را به ثبت برسانند که 95 میلیون افزایش نشان می دهد.

بر اساس این گزارش، از 68 سرویس دهنده، انجمن ثبت احوال کشور، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و وزارت کشور رتبه های اول را در بین ارائه دهندگان خدمات دارند.

از یک سو، در پایان اردیبهشت ماه، از 348 دستگاه متصل به مرکز ملی تبادل اطلاعات، انجمن تامین اجتماعی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اکثر استفاده از این خدمات.

همچنین از پرکاربردترین خدمات، بیشترین تراکنش ها مربوط به ثبت نام موضوع هویت، سرویس شناسایی اضافی سامانه هویت ملی اشخاص حقوقی و خدمات شاهکار است. این در حالی است که با وجود توقف بیماری عروق کرونر، دو سرویس تشخیصی ایرانی و یک سرویس آنالیز واکسن جزو 10 سرویس پرکاربرد هستند.

وضعیت نهایی انتقال خدمات کشوری (سرو)

بر اساس آمار ارائه شده از سوی مرکز ملی تبادل اطلاعات، در دو ماهه نخست سال جاری، دستگاه های وزارت کشور، مدیریت کار و انجمن فناوری اطلاعات ایران برترین ارائه دهنده خدمات در این کریدور بوده است. در راس مذاکرات.

ارائه دهنده خدمات برتر در جاده های عمومی

بر اساس این گزارش، تعداد خدمات ارائه شده توسط دستگاه های گذر سرو در اردیبهشت ماه به 211 مورد رسید که در مقایسه با ماه قبل که 15 سرویس به این فهرست اضافه شده بود. تعداد ارائه دهندگان خدمات نیز از 28 به 32 و تعداد ارائه دهندگان خدمات از 641 به 650 افزایش یافته است.

مشتری برتر برای خدمات پاساژ عمومی

با توجه به دریافت خدمات الکترونیکی از سروا، در همین مدت، بین 650 شرکت و دستگاه اجرایی مرتبط با مرکز ملی تبادل اطلاعات، یک استارت آپ حمل و نقل، وزارت آموزش و پرورش و اداره ملی پست جمهوری اسلامی ایران، به ترتیب. ، بیشترین تعداد فروش را به خود اختصاص داد. اختصاصی. این در حالی است که استارت آپ با کسب 53 درصد از مبادلات، بزرگترین مشتری این اتوبوس بود.

همچنین از 95 میلیون مذاکره انجام شده در اردیبهشت ماه سال جاری، سرویس پایش بیماری های واگیر بستر ایران من، خدمات استخدامی سامانه امید، پیامی کتبی به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارسال و جواز اخذ مجوز را استعلام کرد. وزارت کشور یکی از پرکاربردترین آنهاست.

مرکز ملی تبادل اطلاعات (NIX) دارای دو دروازه برای مبادلات جدید است. سرویس اتوبوس دولتی (GSB)، که مسئول پاسخگویی به سوالات آژانس است. این پورتال با هدف تلفیق خدمات ارگان های دولتی راه اندازی شده و امکان دریافت استعلامات بین المللی در شبکه ملی خبر (سرو) را با هدف ارائه خدمات و ارائه “API Market Place” در sarva.iran .gov.ir ایجاد کرده است. تجزیه و تحلیل بین سازمان های اجرایی و شرکت ها