مدیریت کشور تغییرات قابل قبولی نداشته است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ در شورای اسلامی ظهر امروز سه شنبه ۱۳ مرداد در جلسه افتتاحیه مجلس در نطق خود گفت: عدم تغییر. یکی از موانع اصلی اجرای سیاست های دولت انقلابی و مردمی، دلیل شرایط کنونی در دولت است که با وجود گذشت دولت سیزدهم، تغییرات در بخش مدیریت قابل قبول است. یک کشور و حتی شهر هنوز تمام نشده است. انتظار تعویض اتوبوس نداریم شماره از مدیر در گذشته با لابی های شدید سعی در ماندن دارند.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: از کسانی که به دولت و برنامه های شما اعتقادی ندارند چه انتظاری دارید؟ در خط مشی های برنامه خود دسترسی به این مدیران را محدود کنید بیانیه رها کنید و اجازه اجرای آنها را ندهید.

همتی تصریح کرد: هیچ کنترل کافی و قابل قبولی بر روند تولید و عرضه کالا و خدمات که به میل خود و در مکان های مجازی و جلسات شبانه توسط مردم انجام می شود وجود ندارد، قیمت به دولت سیزدهم اعتقادی ندارد. قیمت کالاها و خدمات کوتاه مدت است اما افزایش حقوق سالانه است آن هم همینطور زیر نرخ تورم تعیین شده است.

نماینده مردم شاهین دژ گفت: از رئیس جمهور و نمایندگان مجلس می خواهم با امید به بهبود وضعیت اقتصاد و مبارزه قوی با مردم، برنامه های ارتقای سطح معیشت مردم را در اولویت قرار دهند. فساد SY اجاره EFA

همتی خاطرنشان کرد: وزیر آموزش و پرورش باید در اجرای رتبه بندی معلمان تسریع کند. علاوه بر این، دولت نسبت به اجرای قانون مجلس در باره افزایش دستمزد کارکنان تامین اجتماعی و یکسان سازی دستمزد بازنشستگان جدی تر چیزی