مدیریت بازار صنعت ضروری است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانیبه گزارش خبرنگار مهر، علیرضا شاه میرزایی بعدازظهر سه شنبه در نشستی با فعالان حوزه تجارت و بازرگانی گیلان با تاکید بر اینکه صنعت نیز باید بازار را مدیریت کند، افزود: تامین مالی زنجیره پروژه یکی از برنامه های این وزارتخانه است. ساکت باش است.

وی با بیان اینکه این طرح باید با هدف حمایت از شرکت های اینترنتی و تجاری ادامه یابد، گفت: بحث نقدینگی بزرگترین مشکل تورم است.

معاون وزیر ساکت باش وی با اشاره به اینکه سالانه 30 تا 40 درصد به نقدینگی اضافه می شود اما کمبود دارایی های مالی وجود دارد، گفت: این موضوع مشکلات زیادی را در حوزه مالی و مالی ایجاد می کند، اقتصاد گروه های تولیدی و اصناف.

شاه میرزایی تاکید کرد که این سازمان همواره درگیر اعتراضات مردمی ناشی از هزینه های بالای زندگی بوده است. کارت خوان در یک فروشگاه هیچ اشکالی وجود ندارد، بلکه فقط اسناد فروش است، بنابراین اگر به دسته بندی های اساسی برخورد با قاچاق، خرده فروشان گران قیمت و مافیا در حوزه کنترل بازار نگاه کنید، بسیاری از مشکلات حل می شود. .

معاون وزیر بازرگانی و خدمات ساکت باش وی افزود: در حالی که طی یک پروژه زنجیره ای جمع آوری کمک های مالی، مدیریت جمع آوری کمک و تجهیزات کارت خوان به عنوان یک ابزار ثبت نام برای خرید محصول، ما خیلی نگران نیستیم.

وی افزود: وزارت ساکت باش تا به امروز توانسته 800 هزار تابلوی کالا بنویسد و در زمینه اخذ کد کنترل تولید به 8 میلیارد رسیده است.

شاه میرزایی تامین مالی زنجیره ای را مهم ترین پروژه دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: برای کنترل تورم باید بودجه تولید را تامین کنیم. البته رفع فقر به معنای حذف فقرا نیست بلکه کاهش تورم برای افزایش قدرت خرید مردم است.

وی با تاکید بر اینکه نقدینگی باید به سمت زنجیره تولید و توزیع حرکت کند، گفت: مشکل تورم ربطی به اصناف ندارد، باید سناریوی پیش بینی را حذف کنیم، بنابراین به هر گروه صنفی تا سقف 5 میلیارد وام داده می شود. ریال که مورد نفخ است برای داشتن یک پسر ما نداریم