مدیران باید مشکلات مردم را حل کنند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی شامگاه چهارشنبه در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: بیش از ۲۵۰۰ نفر در دبیرخانه این جشنواره حضور داشتند.

وی ادامه داد: حق تک تک افراد را در این جشنواره ضایع نکنیم و قسم خورده ایم که در دوره بیست و پنجم هرگز اجازه چنین اتفاقاتی را نخواهیم داد. همچنین ویران شد و همه کارمندان دولتی برای این تعطیلات مورد ارزیابی قرار گرفتند.

رئیس جشنواره شهید رجایی استان فارس خاطرنشان کرد: در صورت وجود مشکل در شاخص می توان با ارائه ایده به مدیریت و تنظیم برنامه اقدام کرد. مقدار کمی این موضوع را می توان به تهران گزارش کرد تا این شاخص برطرف شود.

به گفته این مقام مسئول، انقلابی ترین فرد کسی است که بیشترین خدمات را به مردم ارائه کند، اما مخالف انقلاب باشد. چیز واقعی انسان نیز فردی است که از وظایف خود کوتاهی می کند.

استاندار فارس یادآور شد: رسیدگی هر چه بیشتر به خواسته های مردم یکی از خواسته های دولت است و مردم فارس مردمی صادق هستند و از این استاندار استان راضی هستند.

باور وی یکی از مواردی که باید در جامعه منتشر شود، وجود و ارتباط با مردم است تا اطلاعاتی در جامعه وجود داشته باشد که مدیر جزء مردم است. است تا شعار دولت سیزدهم که کار و فضیلت است محقق شود.

یک مقام ارشد دولتی در استان فارس گفت: دستگاه اجرایی باید برنامه داشته باشد مقدار کمی با سه مولفه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و خود ابزار باید این برنامه ها را در نظر بگیرد.

استاندار فارس بر اصول اساسی دستگاه اجرایی همچون پاسخگویی، سلامت اداری و خلاقیت تاکید کرد و افزود: مسئولی در تهران وجود دارد که پس از ارسال نامه اداری استانداری فارس پس از گذشت 2 ماه باز هم تمکین نکرد. .

وی ادامه داد: در چارچوب جمهوری اسلامی وجود ندارد شهر وجود ندارد و همه مشکلات را می توان با موفقیت و با توسعه علاقه برطرف کرد درست است، واقعی همه مشکلات را حل کرد

باور وی یادآور شد: اگر رهبران و نمایندگان انقلاب بتوانند به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنند و پاسخگوی نیازهای مردم باشند بیش از 99 درصد مردم از کار انقلاب حمایت می کنند.