مدارس حاج قاسم و شهدا تنها راه برون رفت از این مشکل هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر دوشنبه در دیدار با خانواده شهید سرافراز گیلان «شیرویه امام دوست»، شهدا را مهمترین رکن قدرت نرم نظام مقدس اسلامی دانست. جمهوری. … عدالت در برابر شر گذشت و به خون پاک او این عالم مقدس در روزگار سخت استحکام یافته است.

وی تحت تأثیر شهدای مدافع حرم و اولیای حرم برای پاسداری از حریم اهل بیت گفت:ع) و حضرت زهرا(سج) آری حضرت زینب(س)ج) دیا

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انسان می خواهد در راه حق قرار گیرد باید دشمن باشد و امام را بشناسد گفت:شیروبه «امام دوست» با هوشیاری کامل در مسیر امامش قرار گرفت و در این راه به آرزوی شهادتش جامه عمل پوشاند.

سردار عبدالله پور، مکتب حاج قاسم و شهدا را تنها راه برون رفت از وضعیت کشور دانست و گفت: شهدای عزیز به ولایت ایمان کامل داشتند و با رصد وصیت امام به آنان عمل کردند. دیا شهادت یک ولایت است پس باید به این موضوع دقت شود.

وی با اشاره به اینکه مادران و خانواده های شهدا در اجر معنوی شهدا و مخلوقات معجزه گر آنان سهیم هستند، گفت: بدون شک خانواده و کانون تعلیم و تربیت اسلامی و انقلابی یکی از عناصر موثر در پرورش شخصیت شهید و نقش مادر و پدر شهید مهم است.»