مخالفت ارتش با «جنگ متحد» دشمن با طرح «مصباح» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در دومین جشنواره طرح فرهنگی مصباح نهاجا که امروز (چهارشنبه) در مرکز آموزش کشور برگزار شد habakabaka شهید حضور یافت. خضرایی وی درباره پیچیدگی جنگ هیبریدی گفت: ابهام، پیچیدگی و چند بعدی بودن مهمترین عناصر جنگ مدرن است که در دنیا به آن نوعی جنگ هیبریدی گفته می شود و در ایران به عنوان جنگ هیبریدی معروف است.

وی افزود: یکی از اهداف جنگ متحد، فروپاشی بنیان های فکری است. کاری که دشمن چندین دهه انجام داده و هر روز با استفاده از تجهیزات جدید، موجودیت خود را در این عرصه پیچیده می کند. البته برای مقابله با جنگ ترکیبی نیازمند تغییر در این حوزه هستیم و اکنون پروژه فرهنگی مصباح تغییر فرهنگ نظامی را در حوزه مقابله با جنگ های مدرن تضمین می کند.

امیر واحدی با اظهار نظر وی با بیان اینکه دشمن به دنبال فروپاشی ایدئولوژی جامعه اسلامی در ایران است، خاطرنشان کرد: مبارزه موفق در این عرصه نیازمند مهندس فرهنگی و پیمودن مسیر برنامه فرهنگی است و مصباح واقعاً دکترین ما را تقویت می کند و توانایی ما را ارتقا می دهد. بجنگ و جلوگیری کن. ”گذشته.

فرمانده نهاجا وی خاطرنشان کرد: امروز نقش ما دقت در طراحی و روزآمد طرح فرهنگی و استفاده از نخبگان این حوزه در قسمت سفارش، حمایت مادی و معنوی از طرح فرهنگی مصباح را در دستور کار قرار داد.

وی تاکید کرد: باید مراقب امنیت مرزهای کشور عزیزمان باشیم. نرده ها دشمن جغرافیای اعتقادی خانواده ها و همکارانمان باشید.

امیر واحدی در پایان گفت: اکنون درگیر یک جنگ فکری هستیم که با ایجاد شبکه‌های مجازی، رادیو و تلویزیون به زبان فارسی برای ایجاد تغییر، نظریه‌های تغییر حکومت مسالمت‌آمیز را در ایران به وجود می‌آورد. بستگی دارد به تجاوز به واقعیت و کشت کنند نوعی شبه تفکر اما نه تفکر واقعی در ابتدا اذهان عمومی ملت را آزار می دهد. به همین دلیل است رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمان شرحی از وجود خود در عرصه جهاد منتشر کرد.