محیط مدرسه استان بوشهر در جریان اغتشاشات اخیر به خوبی مدیریت شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی محدی ظهر سه شنبه در نشست مدیران فرهنگی اظهار داشت: توسعه برنامه های فرهنگی در مدارس استان بوشهر با جدیت دنبال می شود و برنامه های مهمی در این زمینه داریم.

وی با اشاره به اینکه چشم آموزش و پرورش زیر نظر رهبر معظم انقلاب است، خاطرنشان کرد: این یک نهاد آموزشی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه معلمان در استان سرباز هستند، گفت: در کنار جوانان این مملکت در مقابل نقشه ایستاده ایم، فریب ذهن جوانان شر دشمن است. “

وی با بیان اینکه هیچ نگرانی از آشوب های اخیر در مدارس استان بوشهر وجود ندارد افزود: با تلاش معلمان و مدیران و با همکاری نیروهای امنیتی در نهایت محیط اطراف این استان حفاظت می شود. اختلال ایجاد شده و مدیریت شده است.

وی با بیان اینکه 250 هزار دانش آموز در قالب 2200 مدرسه و 11 هزار کلاس درس در استان تحصیل می کنند، خاطرنشان کرد: بر اثر ناآرامی های اخیر کمتر از 10 مدرسه دچار مشکلات جزئی و اپیدمی شدند.

وی به برگزاری همایشی برای دانش آموزان بر اساس مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کمک کرد: همایش 500 نفری حاج قاسم سلیمانی در مهرماه و همایش 800 نفری. هیچکس دختران فاطمی برای ترویج فرهنگ هنری حجاب فاطمی در استان بوشهر.

موحدی تصریح کرد: این همایش نیز برای شناخت دنیای رسانه و سواد رسانه ای تعریف و طراحی شد. برای طرح اتاق وضعیت و دفتر شهرداری به اتمام رسیده است، از این رو 6 نفر از نمایندگان این اداره دولتی به عنوان معاونت شهری تعیین شده اند تا بر مشکلات آنها نظارت کنند. است.