محموله میلیاردی قطعات موبایل در اصفهان کشف شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین بساطی گفت: پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری اقلامی در منزل مسکونی در یکی از محله های شهر در برنامه رسیدگی به پرونده به عهده اصفهان قرار گرفت. فرمانده نیروی انتظامی.

وی افزود: ماموران این فرماندهی برای انجام یکسری اقدامات خردمندانه و پلیسی و همچنین تامین ایمنی و امنیت اقدام کنند. سوقم پس از مشخص شدن محل دقیق انبار به همراه مقامات قضایی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه ماموران انتظامی در بازرسی از محل دو هزار و 660 لوازم جانبی تلفن همراه کشف کردند، ارزش ریالی این اقلام قاچاق را 7 میلیارد ریال عنوان کرد که 8 نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند. مراجع به همراه پرونده جهت پیگرد قانونی

این نیروی انتظامی از همکاری و همراهی مردم در انجام ماموریت پلیس قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و پول بزرگترین راهکار حمایت از تولید داخلی و کوتاه شدن دست سودجویان و بهره برداران است. لذا شهروندان خواستار ادامه همکاری و ارتباط با پلیس بوده و در صورت بروز حادثه مشکوک مراتب را سریعا با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.