محل تصادف واگن مترو با هزینه 590 میلیون تومان تعمیر شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، اصغر باقری فر در نود و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص گزارش حسابرسی این سازمان در سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ اعلام کرد: سازمان حمل و نقل ریلی تبریز به تعهدات قانونی خود در زمینه مالیات و مالیات عمل کرده است. بدهی مالیاتی ندارد

باقری فر در خصوص خسارت ناشی از خرابی واگن در متروی تبریز گفت: دو سال پیش که واگن خراب شد 490 هزار یورو معادل 15 میلیارد تومان خسارت وارد شد و چهار نفر در محاکمه و تعقیب قرار گرفتند. ما در حال دریافت غرامت از شرکت بیمه هستیم.

این اوست کالاها وی ادامه داد: پیمانکار قبلی محل وقوع این حادثه را نساخت و پیمانکار دیگری محل را ساخت و 590 میلیون تومان برای ساخت و ساز هزینه شد و این پول در گزارش حسابرسی 1401 لحاظ شد.

معاون مالی و اداری سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز گفت: گزارش حسابرسی سال های 1397 و 1398 سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با توجه به اصلاحات و کارهای پیشنهادی ممیزی به تصویب اعضای شورای شهر تبریز رسید. . کمیته شورا

یعقوب وحیدکیا رئیس انجمن حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه ایستگاه شهید بهشتی به دلیل اجرای عملیات احداث خط 1 مترو تبریز به طور موقت تعطیل شد، گفت: این ایستگاه در حال تعطیلی است. سوار کردن مسافران فعلا تمام نشده اما کار ساخت به پایان رسیده و این ایستگاه از امروز باز خواهد بود.