محرم بهترین زمان برای احساس رابطه علم و عشق و اطاعت است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی ظهر شنبه بعدازظهر در آستان مقدس خواهران امام رشت، اولین مسئولیت ما در قبال اهل بیت کسب علم و دانش است.آ) با نگاهی به قرآن نقل کرد و گفت: باید به این دو موضوع توجه کرد.

وی همچنین تاکید رهبر معظم انقلاب در عرصه علم و دانش در ابلاغ گام دوم را اضافه کرد: در گام بعدی باید به ویژه اخلاق مورد توجه قرار گیرد. آه تو به

نماینده ولی قانونی سازمان بسیج مستضعفین در ادامه معجزه مهمترین مقام امام حسین(ع) است.آ) وی تلاوت کرد و ادامه داد: انسان بودن و شناخت راه راست نسخه شفابخش امام حسین و همه انبیا است.

وی با بیان اینکه ماه محرم بهترین زمان برای پی بردن به رابطه معرفت، محبت، اطاعت و عنایت بین مردم و جامعه است، تصریح کرد: در سوره مبارکه فجر به موضوع عاشورا و استجابت اشاره شده است خدای طاغوت.

حجت الاسلام تویسرکانی به مراحل هفت گانه نهضت امام حسین(ع)آ) وی تاکید کرد و افزود: نافرمانی در برابر ظلم، هجرت، روشنگری و تفاهم، استقامت و مقاومت، پاسداری مقدس، شهادت امام حسین (ع) است.آ) و بعد از شهادت مراحل هفتگانه نهضت امام حسین (ع)آ) است.

گفت امام حسین(ع)آ) جهاد درباره قیام خود توضیح داد و گفت: داستان امام حسین (ع)آ) با شهادت او نه تنها پایانی نداشت، بلکه آغاز شد و باعث جهانی شدن فرهنگ و مکتب عاشورا شد.

حجت الاسلام توسرکانی گفت: امروز انقلاب اسلامی نیز در مرحله اول یعنی مرحله معاند قرار دارد و عالی ترین رهبر، ابرمرد نافرمانی طاغوت است.