محتوای بسته تبر «خرسندساز» – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، همایش فصلی مدیران شهرداری برگزار و تعطیل شد. تا اراده اش را انجام دهد کارکنان شهرداری تهران در جمع شهردار تهران و رئیس شورای شهر معرفی شدند.

مجید باقری، معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه و امور شورای شهرداری تهران در این همایش درباره محتوای بسته تا اراده اش را انجام دهد کارکنان شهرداری تهران گفتند: اساس طراحی پکیج بر اساس اندازه گیری نگرش و به عملکرد سریع محورهای این پکیج توجه جدی داشتیم.

وی افزود: در حوزه معدن با موضوع «چهارشنبه همدلی و وحدت» در حمایت از شنبه امید و سربلندی متعهد می شویم که در آن جا تغییر کنیم. زا شهرداری را وارد خانواده شهرداری کنیم و از این هفته چهارشنبه هر هفته مراسمی در مورد کارمندان شهرداری برای ارائه خدمات بهتر به کارکنان شهرداری و اطلاع رسانی مواجهه کارکنان برگزار می شود. اولین رویداد این برنامه است.

محور شماره 1: “مسافر”؛ بازدید از کاخ ملکوتی امام رضاآ)

باقری در تشریح محورها و محتویات این بسته با بیان اینکه این بسته شامل 14 محور است، ادامه داد: اولین «مهمان» شامل بازدید از کاخ امام رضا است.آ) و ظرف سه سال تمام کارگران به مشهد اعزام خواهند شد.

محور شماره 2: “اعتبار”؛ اهدای کامل محل بانک

محور دوم «اعتبار» است که شامل مجوز کامل اماکن بانک برای کارکنان است که بر این اساس به کلیه کارکنان شهرداری وام 50 میلیون تومانی با سود 8 درصد بدون وثیقه، مساوی و بدون تبعیض در الف تعلق می گیرد. روند قرعه کشی: 12000 کارگر از ابتدای ماه تا پایان سال وام خود را دریافت می کنند.

محور شماره 3: “شرکاء”؛ تشویق به سنت های خوب زناشویی

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شوراهای شهرداری گفت: «حمیار» سومین محور تعطیلی است. تا اراده اش را انجام دهد وی در راستای تشویق آداب و رسوم حسنه در امر ازدواج و تشکیل خانواده تصریح کرد: وام فوری 55 میلیون تومانی، برنامه سفر، استفاده از تالارهای شهرداری با تخفیف یکی از موارد در این محور تعطیلات ویژه و یک هفته است.

محور شماره 4: “نوبهار”; مشوق های کودکان آن را بیاورید

وی گفت: «نوبهار» باعث تشویق کودکان می شود. آن را بیاورید و استحکام بنیان خانواده محور این بسته است، افزود: کل هزینه زایمان در بیمارستان بر عهده شهرداری خواهد بود و علاوه بر آن سمت مدیر زن نیز حفظ خواهد شد. در مرخصی زایمان علاوه بر دادن یک هفته مرخصی به پدر، فرزند معاینه می شود و برای تولد فرزند سوم و بعداً انتخاب محل کار مادر نیز فرزند. مسئولیت شخصی و تولد فرزند اول و دوم بدون نوبت 55 میلیون تومان و برای فرزند سوم 100 میلیون تومان و برای فرزند چهارم وام تمام هزینه خودرو به آنها تحویل داده می شود.

محور شماره 5: “خریدار”؛ تقویت خرید لوازم خانگی به صورت آن را ذخیره کنید

باقری، خاطرنشان کرد: «خریدار» پنجمین محور بسته تقویت خرید کالا در منزل در قالب است. آن را ذخیره کنید وی گفت: استفاده از ظرفیت فروشگاه های زنجیره ای سیتیزن و اتکا بر اساس آن است کارت کارگران ماهانه 7 میلیون تومان حقوق می گیرند و این مبلغ در دو فیش حقوقی بعدی به تدریج محاسبه و از حقوق کسر می شود.

محور شماره 6: “نونوار”; گزینه های متعدد برای خرید کالاهای بادوام به صورت اعتباری

وی همچنین افزود: «نونوار» که گزینه های زیادی برای امکان خرید نسیه کالاهای بلندمدت دارد، یکی دیگر از محورهای این بسته محسوب می شود که کارگران هر کدام سه و چهار میلیون تومان 50 میلیون تومان پس می دهند. فروشگاه آتاکا و از شهروندان برای این خریدها استفاده می شود.

محور شماره 7: “نگهداری”؛ امنیت شغلی و فرصت کسب مزایای جمعی در پایان خدمت

معاون شهردار تهران گفت: «نگادار» که با موضوع امنیت شغلی و فرصت گرفتن مزایای جمعی در پایان خدمت و حفظ سنوات کاری کارگران است، محور بعدی این بسته را تشکیل می دهد.

محور شماره 8: “جانباز”؛ تجلیل از مقام جانبازان در آستانه بازنشستگی

باقری ادامه داد: «جانباز» یکی دیگر از حوزه های تجلیل از منزلت و منزلت جانبازان در راه بازنشستگی است که بر اساس اعطای امتیازات متعدد به کسانی است که دو سال در نهایت بازنشستگان محسوب می شوند. با بررسی های انجام شده توسط مافوق، روز کاری طولانی برای این عزیزان است در نظر گرفتن دریافت شود

محور شماره 9: “غم”؛ ابراز همدردی سازمانی که درد را کاهش و تسکین می دهد

او آن را «غمخور» به عنوان محور نامید ابراز همدردی سازمان کاهش و تسکین درد است و خاطرنشان می کند: در این محور کارت فردی که یکی از اقوام خود را از دست داده است 30 میلیون اشک شارژ می شود تا بتواند شرکت کند. مراسم باشد که تشییع جنازه به او کمک کند. همچنین توصیه ای برای آن عزیزان روانشناسی رایگان در نظر گرفتن گرفته شده.

محور شماره 10: “خانواده”؛ ایجاد مراکز رشد و تعالی برای خانواده های چند کارمند

وی همچنین گفت: محور دهم این بسته «خنور» نام دارد که مربوط به راه اندازی مرکز توسعه و تعالی خانواده های کارکنان شهرداری تهران است. بازدید کنید تور تهران برای خانواده کارکنان مشاوره آموزشی ساخت مرکز استعدادیابی اندازه گیری در حوزه های مختلف برای فرزندان کارگران و تدوین بسته هایی برای خانواده های کارگران از جمله موارد این محور است.

محور شماره 11: “مهد یار”; حمایت از مادران در مراقبت از کودک

باقری با اعلام اینکه «مهد یار» حمایت از مادران در مراقبت از کودک است، تصریح کرد: در این زمینه حق مهدکودک برای کارگران از 200 هزار تا یک می شود. میلون و بالغ بر 200 هزار تومان می باشد. ضمناً برای مادران دارای فرزند در مقطع ابتدایی به ازای هر فرزند نیم ساعت مرخصی می گیرند.

محور شماره 12: “گردشگری”; با شادی در برج میلاد به مبارزه ادامه دهید

او هست شرح محور دوازدهم با عنوان تور گفت: از این هفته تا پنج شنبه و جمعه 60 در نظر داریم از نبرد شادی در برج میلاد ما کارکنان و خانواده شاهان استفاده کنیم و پس از آن به تفریح ​​و استفاده از سینما بپردازیم.

محور شماره 13:دستیار“؛ ادراک بهداشت و درمان کارگران

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه و امور شورای شهرداری تهران در محور سیزدهمدستیاروی توجه به بهداشت و درمان کارگران را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: استفاده از خدمات پزشک عمومی و تخصصی در مراکز شهر سالم برای کارگران شهرداری و با سامانه نوبت دهی کاملا رایگان است. پسر از این مرکز همچنین کارکنان را در اولویت قرار خواهد داد.

محور شماره 14: مربک یار; شرایط خرید خودرو

او آخرین تبر در بسته است تا اراده اش را انجام دهد ایجاد “دوستان” که mba توسعه دهندگان وی آخرین محور را شرط خرید خودرو عنوان کرد و گفت: در این محور خودروهایی با شرایط خاص با مذاکره در اختیار کارگران قرار می گیرد.