محاصره نابلس هرگز مقاومت ملت فلسطین را تضعیف نخواهد کرد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری شهاب، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» با صدور بیانیه ای از ادامه محاصره شهر نابلس و کمپ آوارگان خبر داد و سکونت در کرانه باختری رود اردن جرمی سنگین است که می تواند رخ دهد. هرگز اراده و مقاومت مردم فلسطین را تضعیف نمی کند و این اقدام بار دیگر بر شکست سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی در برخورد با رزمندگان مقاومت تاکید می کند.

در این بیانیه آمده است: سابقه شهروندان کرانه باختری و میزبانی از رزمندگان مقاومت و جوانان انقلابی گواه این است که ما با یک انتفاضه ملی روبرو هستیم.

حماس تاکید کرد: از نهادهای سازمان ملل می‌خواهیم به مسئولیت خود در قبال جنایات رژیم صهیونیستی و سیاست‌های خشونت‌آمیز این رژیم علیه ملت، سرزمین و اماکن مقدس فلسطین عمل کنند.

پیشتر نبیل ابو ردینه، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین، از محاصره شهر نابلس توسط رژیم صهیونیستی و حملات نظامیان صهیونیست به شهرها، روستاها و اردوگاه های فلسطینی و تداوم حملات به الاقصی خبر داده بود. مسجد و تلاش برای تغییر شخصیت تاریخی آن اعلان جنگ کاملاً علیه مردم فلسطین است.

رژيم صهيونيستي پس از جنبش مقاومت گروه شبه نظامي «آرين الاسود» در هفته گذشته شهر نابلس را بست و حالا به کابوسي براي اشغالگران صهيونيست تبديل شده است.