مجمع سردبیران انقلاب اغتشاشات اخیر را محکوم کرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانگزارش خبرگزاری مهر، مجمع ناشران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای ناآرامی های اخیر در کشور را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«اسم خدا بخشنده است

آنها می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و خداوند نور خود را تحقق می بخشد هر چند کافران از آن کراهت داشته باشند.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران عزیز و سرافراز که به دست ملتی مجاهد و مقاوم در زیر لوای اسلام ناب محمدی و به رهبری امام راحل (ره) به وجود آمد، احیای ارزش های اسلامی و انسانیت بود. انسان. انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی توانستند با حضور مردم پرشور و فهیم در اقشار مختلف کشور الگویی جدید در جهان ارائه دهند و آن دین مردم سالاری است. موفقیت روزافزون ایران اسلامی در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، دفاعی و غیره، ایران را به الگوی مناسبی برای یک کشور آزاد تبدیل کرده است و همین امر موجب مخالفت و تنفر مستکبران جهان شده است. مشهورترین افراد کشور روزهای اولیه علم

دستاوردهای غرورآفرین ملت ایران در چهار دهه گذشته مقاومت و بیرون آوردن ایران از پستی ذلت در دوران سیاه پهلوی. اوج شکوه در جمهوری اسلامی. در همان زمان گروه ها و فرقه های مختلف از جمله سلطنت طلبان، منافقین، خائنان و یاغیان که قصد انتقام از مردم انقلابی و متدین ایران اسلامی را داشتند، با همه تفاوت های مشهود دست به دست هم دادند تا ضرباتی را بر پیکر این بزرگوار وارد کنند. ملت اما «مکروا و مکار الله و اللّه أحسن الماشین».

اغتشاشات و نابسامانی‌های اخیر، اهمیت و نیاز به اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی بیشتر امروز برای جلوگیری از تحریف واقعیت توسط مزدوران دشمن و مسئولیت هنرمند، نویسندگان، ویراستاران و فرزانگان را نشان می‌دهد. هنرمندان، نویسندگان و اهالی فرهنگ می توانند در شرایط غبارآلود طغیان، بدون وابستگی روحی و مالی به جهان غرب، راه حق و عدالت را بشناسند و به این کشور، فرهنگ و دین پیشرفته آن پایبند باشند.

آنچه واضح است این است که ما با شورشیان اسرائیل طرف هستیم و فریبکاران آن فرقه های گمراه و گروه های تجزیه طلب هستند. و چه کسانی جنایتکار جز منافقانی هستند که بیگناهان را می سوزانند و می کشند و به آن افتخار می کنند؟ حافظه تاریخی ملت ایران و روایات مکتوب حکایت منافقین آتش زدن، شکنجه و کشتار مردم عادی در کوچه بازار در دهه شصت را تایید می کند.

آنچه امروز در دنیای مجازی و مجامع صهیونیستی تحت عنوان آتش زدن و هتک حرمت مقدسات می بینیم، دل همه مسلمانان آزاده و غیور را به درد می آورد و نباید اجازه دهیم قرآن و اهل بیت (ع) مردم غیور ایران باشند. ) در کشور استفاده می شود.

غیر از پهلوی پرستان و آشغال رضا قلدر که سابقه توهین به میراث فاطمی ملت ایران و برداشتن حجاب نوامی ها و زنان کشورمان را دارد؟

آیا غیر از یاغیان کوردل و مرتدین بهایی، کسی سابقه توهین به پرچم سیاه عزای شهدا و ایثارگران را داشته است؟

آری امروز همه قیام ها، همه گروه ها، همه فرقه های انحرافی، همه شبکه های صهیونیستی، بهائیت، سعودی و همه مستکبران و استعمارگران غربی با همه رسانه ها و نیروهای نرم و مزدوران دور هم جمع شده اند و در مقابل هم صف آرایی کرده اند. ملت ایران

آیا می توان سکوت کرد تا کفتارهای تجزیه طلب دست به اسلحه بزنند و با ترساندن عده ای پرچم مقدس لا اله الا الله و پرچم زیبا و باشکوه و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بسوزانند؟

این خشم و خشم بر ملت ایران و ایمان مردم مؤمن آن، مرهون سرافرازی مستمر نظام جمهوری اسلامی است که دشمن را مستاصل کرده و او را به رفتارهای کور و مأیوسانه سوق داده است.

کاهش اثربخشی مجازات کامل و فلج کننده آنان، وجود اجتماع قابل توجه و تردد دهها میلیون نفر در عزاداری و ارادت به حضرت سیدالشهداء (ع) و گستردگی مجالس مذهبی و بیان مردم. عشق به انقلابیون و نشانه ها و اشعار مذهبی، عبور از بحران کرونا، اقتدار و قاطعیت امنیتی، اقدامات همه جانبه و تهاجمی علیه دشمنان سرسخت در داخل مرزهای ایران و حتی خارج از مرزهای ایران، روابط گسترده ایران با همسایگان و گسترش روابط دیپلماتیک. – منطقه ای و فرامنطقه ای، وحدت و وحدت ملی مثال زدنی ایرانیان با وجود اختلافات قومی و مذهبی و توطئه های مکرر خناسان، معادله ژئوپلیتیکی و حقوقی را تغییر می دهد. پلوماتیک برای ضد غرب و ضد جهانی شدن. با نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران، بی تابعیتی و هرج و مرج و بی ثباتی مستمر در شهرهای سرزمین های اشغالی و نه آرامش و ثبات منطقه به دور از ایران اسلامی، محبوبیت کلمه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دل مردم آزاده ایران و حتی سایر کشورها، شکست رسمی عربستان، آمریکا و اروپا در کنار هم در مقابله با اعتراضات مظلوم و سرکوب شده در منطقه، بازسازی زیرساخت های اقتصادی و اجتماعی. و علم و ایجاد مقدمات پیشرفت کشور توسط دولت ایران و مردم و نخبگان و هزاران دستاورد دیگر که حاصل عمق ایمان و استقامت ملت صبور و سپاسگزار و لطف خداوند و مراقبت. برای مردم این سرزمین مقدس طبیعی است که دشمنان سرسخت و حریص را به سرکشی و سردرگمی انداخت.

آن روزها دروغگویان در شبکه رسانه ای دشمن تمام تلاش خود را می کردند تا پیراهنی از پیکر بی جان یک دختر کرد بسازند و با آن به فکر جبران رسوایی و زشتی او بودند.

تصورشان این است که اگر زامبی های بومی را مثل داعش خشمگین، وحشی و ترسناک نشان دهند، مردم ایران و ارتششان ترسیده و صحنه را به خاطر وحشیگری و بی رحمی شان پاک می کنند! فکر می کردند اگر چادر را روی سر زن محجبه بکشند، دختران ما بی تفاوت و منزوی می شوند! آنها فکر می کردند که اگر ماشین و حتی پلیس های قدرتمند و مظلوم را بسوزانند، پلیس ها باز هم مقابله خواهند کرد! هاشا و کاملا. زن ایرانی و مرد را نمی شناختند. ملت ایران و رهبرش را نمی شناختند.

چقدر احمقانه است خبر یک ملکه مرده! امروز ما و ده ها مرز شکسته و گناه نابخشودنی شورش و آشوبگران است.

اگر هیجان و خنده برخی از نوجوانان و جوانان در کوچه و خیابان قابل بخشش است – که نیست – اما توهین به مقدسات قابل بخشش نیست. مجازات توهین به قرآن کریم و اهل بیت (علیهم السلام) باید بازدارنده واقعی باشد تا کسی جرأت تکرار آن را نداشته باشد. بی توجهی دستگاه های اطلاعاتی و دستگاه قضایی در این زمینه غیرقابل قبول است.
بر اساس وظیفه انقلابی، مردم خود دلیل بزرگی برای انتقام و رستگاری عناصر مرتد و داعش ملی و مجازات شخصیت های شورشی دارند. بر اساس حقانیت و اعتقاد به وجود شور دینی در بین دولتمردان فعلی، منتظر اقدام عاجل، منضبط و موثر هستند.

تمام خسارات اقتصادی به اموال عمومی و جان و مال مردم باید توسط کسانی جبران شود که این دروغ بزرگ را به مردم تزریق کردند و بر دروغ و دعوت و تحریک خود پافشاری کردند. و نه از بیت المال…

سلبریتی هایی که برای جلب رضایت سفارتخانه های غربی، یا مغز متفکر سعودی آنها، یا پیروان و دوستان آلبانیایی آنها، مردم را فریب دادند، مستحق بخشش نیستند. نام و برندی که به امید افزایش فالوور و مشتری اجازه چنین خیانتی را به کشور عزیزمان داده است، شایسته مجوز از سیستم نیست.

انجمن ناشران انقلاب اسلامی متشکل از جمعی از ناشران فداکار و صدها نفر از انقلابیون به عنوان یکی از فعال ترین تشکل ها در عرصه کتاب و نشر ضمن حمایت از پلیس در مقابله با اغتشاش گران و نیز محکومیت اغتشاشگران متخلف است. قرآن کریم علیه پیامبر اعظم اسلام، تخریب مساجد و ائمه جماعات، هتک حرمت حجاب و حجاب زنان، تخریب اموال عمومی و آزار و اذیت مردم، احساسات مردم و عواطف ایرانیان را جریحه دار کرده است. ملت انقلاب اسلامی با حمایت جبهه استکبار جهانی منتقل شده و توسط برخی غربی ها در کشور مورد اجرا و آزار قرار می گیرد.

تجربه ارزشمند جمهوری اسلامی نشان می دهد که این قیام با تدبیر و همدلی مردم آگاه و مسلمان ایران نابود خواهد شد و در نزد ملت ایران، رهبر و محرک این قیام، تحقیرتر خواهند شد. اما رسالت بزرگی بر دوش همه هنرمندان و فعالان فرهنگی و رسانه ای کشور است که رهبر فرزانه انقلاب بارها با عناوین مختلف آن را درخواست کرده و در این سال ها برخی آن را جهاد بصیرت افزایی نامیده اند. لذا این سازمان با دعوت از اهالی فرهنگ و رسانه به فریاد زدن با مردم برای مقابله با ناآرامی ها و تبیین و مشارکت فعال در این قیام، مسئولیت تبیین و تبیین را از نخبگان فرهنگی و رسانه ای می طلبد. کشوری که به فضل الهی یکی از عوامل مهم در افزایش تفاهم و ایجاد مرزبندی با دشمنان قسم خورده ملت ایران خواهد بود.