مجروح شدن چند صهیونیست در شهادت یک شهید فلسطینی – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، در اقدام ضداشغالی یک فلسطینی دست کم هشت صهیونیست به شدت مجروح و زخمی شدند.

گفته می شود یک شهروند فلسطینی این اقدام را در پمپ بنزینی در منطقه همجوار جنوب غربی رام الله انجام داده و در همان محل حادثه نیز کشته شده است.

در این اقدام حداقل سه صهیونیست مجروح شدند کمک و جزئیات بیشتری در مورد وضعیت فعلی آنها وجود ندارد.

منابع دیگر از جمله کانال 12 اسرائیل از زخمی شدن حداقل 5 صهیونیست در این حادثه خبر دادند. کمک که باید انجام شود است.

این اقدام کمتر از 24 ساعت پس از آن صورت گرفت که بامداد پنجشنبه شبکه قدس به نقل از منابعی به زبان عبری از پرتاب ترقه خبر داد. زا برای رانندگی در شهر معلم ها صهیونیست ها در نزدیکی اردوگاهدمیدن” در جنوب خلیل مطلع. این شبکه به نقل از منابع از دو تیراندازی مخالفان در این شهر نیز خبر داده است. معلم ها صهیونیست در خلیل و نابلس صبح امروز اعلام کرد. رزمندگان مقاومت در جریان این دو عملیات علیه چند پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در مجاورت آن قرار گرفتند خلیل و گذرگاه نظامیآن را نابود کند“غرب شهر نابلس و شهر صهیونیستی”براچاآنها در استان اشغالی نابلس تیراندازی کردند. مبارز علیه یک گروه مخالفآرین سیاهآنها مسئولیت هر دو رویداد را بر عهده گرفتند.

به گفته منابع، نیروهای دولتی که منطقه را اشغال کرده بودند، روز پنجشنبه قبل از سحر وارد این منطقه شدند. آن را رها کن رمان در جنوب شهر قلقیلیا و همچنین شهر بیت گوشت و به اردوگاه «عقبا جبر» در اریحا حمله کردند و چند شهروند فلسطینی را دستگیر کردند.

خبرگزاری شهاب نیز گزارش داد: نیروهای رژیم زمین کشاورزی شرق شهر دیر را اشغال کردند. تاریخ گاز اشک آور در مرکز غزه SY آنها تیراندازی کردند

به گفته منابع فلسطینی، مناطق مختلف کرانه باختری در 24 ساعت گذشته شاهد 18 تظاهرات ضد صهیونیستی بوده است. در همین حال مرکز آمار و اطلاعاتداده شدهبه گفته منابع فلسطینی، در ماه اوت گذشته 832 اقدام اعتراضی علیه صهیونیست ها در مناطق مختلف کرانه باختری انجام شد که در آن 28 صهیونیست به شدت مجروح شدند.

به گزارش رسانه های این مرکز، یک اقدام مسلحانه علیه ارتش و شهرستان صورت گرفته است معلم ها صهیونیست ها در ماه اوت نسبت به ژوئیه بیشتر نمایان شدند فهمیدن و 73 مورد تیراندازی فلسطینی ها، 28 و 23 مورد در نابلس و جنین ثبت شده است.

لازم به ذکر است که در چند وقت اخیر، روند اقدام و مقاومت فداکارانه در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی در پاسخ به جنایات نظامیان و شهرک‌ها رخ داده است. معلم ها صهیونیسم قوی تر شد.