مبارزه با فساد در اولویت اول اداره شهرستان گناوه باشد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمدتقی صفری وی عصر دوشنبه در جلسه شورای شهر گناوه با تاکید بر اهمیت مبارزه با فساد گفت: انقلاب اسلامی در مبارزه با ظلم و فساد شکل گرفت و تثبیت شد و این مهم با پاکیزگی و اعتبار است. در مورد مسائل عمده.» تمامی مسئولین و کارکنان اداره شهرستان گناوه باید در این زمینه دقت کافی داشته و آن را در اولویت کاری خود قرار دهند.

فرماندار گناوه با تاکید بر اینکه فساد مستوجب مجازات قانونی است، افزود: همه باید در مبارزه با فساد و مبارزه با مفاسد دست به دست هم بدهند و در صورت سهل انگاری مدیران، اداره ای مشکل ساز باشد. او باید مسئول باشد.»

وی گفت: همه باید به یاد داشته باشیم که در برابر مردم مسئولیم و به عنوان افرادی صادق و پاک انتخاب و معرفی شده ایم.

وی افزود: مسئولان باید در امور خود صداقت داشته باشند و خدمات پاک، صادقانه، بدون مزد و سخاوتمندانه ارائه کنند. اولین این یک امر عمومی است و این خدمات پاک و تحولات مثبت از جمله مبارزه با فساد باید برای مردم دیده و درک شود.

صفری فرمود: شیطان همیشه از هر جهت پنهان است پس ناامید نمی شود، باید مواظب باشد و اگر خطایی شد باید نگاه کرد و دنبال کرد.

فرماندار گناوه گفت: شکی نیست که قضات وظیفه آنهاست و این خدمت را می بینند بنابراین همه این خدمات باید در نظافت و سلامت باشد.

و فرماندار گناوه افزود: رئیس اداره باید نظارت دقیق بر همه امور داشته باشد و مشاورانی برای رسیدگی به امور داشته باشد.

وی گفت: مدیران شعب باید ارتباط مستمر با ادارات و جلسات مستمر داشته باشند و مسائل کارکنان را بررسی کنند.

افراد را بین میزها اشتباه نگیرید

صفری وی خاطرنشان کرد: مسئولان دولتی و مسئولان حوزه باید مستقیماً به مردم و بخش‌های ذیربط مراجعه کرده و بر امور و مشکلات مردم این بخش نظارت و رسیدگی کنند و دستگاه ذی‌ربط مشتری را با یکدیگر اشتباه نگیرد. اداره یا فرماندار

فرماندار گناوه در مراسم سالگرد ولادت شهید چمران گفت: باید راه و رسم زندگی شهید چمران برای جوانان و آینده سازان تبیین شود و برای همه به ویژه جوانان از این شهید استفاده شود. نمونه ای برای آنها.»

نیازهای اقتصادی جوی در مصرف آب و برق

وی بر فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و برق تاکید کرد و گفت: همه شعب باید از مصرف آب و برق بهره مند شوند. جوی و در ساعات کاری از مصرف لوازم برقی پرمصرف از جمله کولر گازی اضافی مهم دور بایست.

رویداد اطلاع رسانی می شود

فرماندار گناوه با اشاره به اینکه اتفاق خوبی در این شهرستان رخ داده است، افزود: تمامی ادارات و دستگاه ها باید رویدادها و فعالیت های فراوانی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ارائه می شود را به مردم اطلاع رسانی و اطلاع رسانی کنند.

وی با تاکید بر ارائه خدمات به سالمندان گفت: همه موظفند طبق قانون خدمات شایسته ای را به سالمندان ارائه دهند و باید در اولویت خدمات سالمندان قرار گیرد، مدیر شهر خدمات رسانی به سالمندان را در اولویت قرار دهد.

در این جلسه از زحمات حسین بستانی رئیس سابق ستاد نماز جمعه تقدیر گناوه و عبدالحمید شیخی به عنوان رئیس جدید و همچنین دو بصیرت معرفی شد. فرا گرفتن ناوه آه تو افتخارات منتخب شورای آموزش و پرورش.