ما ماسک صورت سحر را دوست داریم


ما در حال حاضر در حال له کردن ماسک صورت جدید Dawn Brightening هستیم! ماسک صورت سحر ما فقط ماسک معمولی صورت شما نیست. یک ماسک لایه بردار صورت است. این ماسک صورت حاوی شکوفه های گیلاس و ویتامین C است که به آرامش، آبرسانی و روشن شدن پوست کمک می کند. این ماسک صورت به طور جدی بهترین دوست جدید شما خواهد بود. اگر می‌خواهید کمی اوضاع را تغییر دهید و به جای اسکراب، روشی متفاوت برای لایه‌برداری صورت خود امتحان کنید، ماسک صورت سحر ما بهترین پاسخ است. بابونه اضافه شده فورا قرمزی ناشی از کم آبی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید را کاهش می دهد.

صرف نظر از نوع پوست شما، ویتامین C یک ماده طبیعی تسکین دهنده بسته به فرمول آن است و معمولاً بسیار ضد التهاب است. این به محافظت از پوست شما در برابر جهش های سلولی در برابر نور خورشید و آلودگی کمک می کند. من همچنین عاشق ماندلیک اسید هستم که یک آلفا هیدروکسی اسید است که در بدن من وجود دارد ماسک صورت سحر با ویتامین C ترکیب شده است. وقتی آن را با فواید ویتامین C ترکیب می کنید برای روشن شدن خوب است. جوانا وارگاس

ویتامین C چیزی است که پوست شما برای رشد به آن نیاز دارد. پوست شما به تنهایی قادر به تولید ویتامین C نیست، بنابراین باید از طریق محصولی که استفاده می کنید به آن اضافه شود.

این ماسک دارای اسید ماندلیک همراه با ویتامین C است، بنابراین هم لایه بردار و هم التیام بخش است که برای افرادی که آکنه و جای زخم دارند عالی است. -جوانا وارگاس

اسید ماندلیک موجود در ماسک صورت سحر کمک می کند پوست را با ظرافت لایه برداری کنید تا آن را نرم، صاف، یکدست و شاداب کنید. اگر به این فکر می کنید که آیا این ماسک مکمل پوست شما خواهد بود یا خیر… برای انواع پوست فرموله شده است.

پوست صاف تر و محکم تر در راه است!