ما قبول {نداریم} کدام ممکن است اقلیم کردستان پایگاه رژیم صهیونیستی شده است – خبرگزاری مهر | داستان ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان


به گزارش خبرنگار مهر، در داخل {مراسم} افتتاحیه کنفرانس کرامت انسانی سخنرانی حسینی کدام ممکن است در مدرسه اهل بیت(ع) برگزار شد.ع) توسعه کربلا

ایرج مسجدی فرستاده جمهوری اسلامی ایران در داخل عراق در داخل سخنانی به دلیل برگزارکنندگان این کنفرانس در داخل خصوص {اهمیت} ارتباطات را انتخاب کنید و انتخاب کنید روابط آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس دانشکده ها همراه خود علما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیلگران ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراقی، اظهار داشت: فراخوان مشارکت ها را تولید را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزبانی اینترنتی کنید. به دلیل زائران امام حسین علیه السلام به طور قابل توجهی زائران ایرانی.

سفارت جمهوری اسلامی در داخل عراق ابراز امیدواری کرد کدام ممکن است همانند 12 ماه 1388 شاهد حضور 40 مهاجر ایرانی باشیم. وی در داخل خصوص حوادث فعلی جمهوری اسلامی در داخل اربیل، حاکمیت ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید احترام برادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرمان را خاص کرد. ملت رفیق در داخل عراق کدام ممکن است ما همه وقت به آن قرار است احترام گذاشته ایم. اما ما نمی پذیریم کدام ممکن است اقلیم کردستان به پایگاهی برای قیام ها علیه ایمنی به دلیل ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق بازسازی شود. 2 ملت ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق علی رغم نیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکل دشمن همراه با هم خواهند بود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همه وقت نیاز به همراه با {یکدیگر} باشند.

او می رود اظهار داشت: «بیش به دلیل 40 12 ماه {درگیری} همراه خود ایالات متحده آمریکا {وجود داشته است} می موجود است بریماما جنبش اربیل ربطی به کنسولگری آمریکا ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علیه عراق هر دو آمریکا نخواهد بود، کاملا علیه اردوگاه رژیم صهیونیستی است کدام ممکن است قلب توطئه ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز به به دلیل جهان بیرون شود.

ما قبول نداریم که اقلیم کردستان پایگاه رژیم صهیونیستی شده است

وی اظهار داشت: ما مداوم به مسئولان هواشناسی فقط در مورد این مسئله هشدار اطلاعات ایم اما {متاسفانه} به دلیل کمپ در مقابل ایمنی ما استفاده بیشتر از شد کدام ممکن است مجبور شدیم وارد حرکت شویم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ربطی به حاکمیت افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفته ترین و پیشرفته ترین عراق ندارد.
کنفرانس کرامت انسانی همراه خود سخنرانی حسینی کمیته باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تربیتی اربعین نقیب ادمین دانشکده کربلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنیاد در سراسر جهان در داخل {مراسم} افتتاحیه چهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب سری به دلیل دانشکده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات آماده سازی مهم نمایندگی داشتند. حجه اسلام نواب مشاور ولی فقیه در داخل امور حج را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس دانشکده اهل بیت علیهم السلام است. الدعمی رئیس اتحاد. پیوستن ادمین دانشکده کربلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمتگزار الحسین کلانتری وزیر سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور اجتماعی به ایراد سخنرانی صنوبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل در داخل چسبیدن با تشکیل کمیسیون ویژه اساتید به فراهم کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحث و جدال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بررسی اجمالی مقالات شخصی پرداختند.

حدود 20 مقاله به دلیل 120 مقاله پذیرفته شده به دلیل 35 دانشکده در داخل 5 ملت به زبان های عربی، فارسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیسی معرفی شده است.

اساتیدی شبیه Dr. آذر ساعت شب، ناصر سودانی، زهره الهیان، لاله افتخاری، حمید نگارش، بهرام دلیر، پیروزمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پازوکی، فائزه ثبان موسوی، روزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجه دکتر الاسلام محمد روزی سماواتی، حمید صالح را انتخاب کنید و انتخاب کنید یعقوب صفرعلی به دلیل جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق {در این} کنفرانس به بررسی اجمالی مضامین مختلف پرداختند.