ما برای دشمن صهیونیستی نقشه داریم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، گروه مخالفآرین سیاهوی شامگاه جمعه در شهر نابلس با صدور بیانیه ای از نوید حمله قوی به دشمنان رژیم اشغالگر صهیونیستی خبر داد.

در بیانیه گروه فلسطینی آمده است: کسانی که آنها فکر میکنندآرین سیاه» پایان یا کسانی که فکر می کنند از این گروه اطلاعاتی دارند، کاملاً فریب می دهند عزیزان فرزندان ملت و تاج و سنگر ما. ما گفتیم اما مجاهد واقعی آرین سیاه سه دسته است: یک دسته شهدایی هستند که به اذن خدا رفتند و در بهشت ​​رحمت خواهند کرد و یک دسته مجروحانی که در راه ادامه مقاومت بدنشان بریده شد و یک دسته آنهایی که مجروح شدند. صبر کن که لشکر خداست و جز او کسی او را نمی شناسد.

آرین سیاه وی در ادامه سخنان خود می گوید: آه تو ملت بزرگ، به ما اعتماد کن، قسم به خدایی که آسمان را بدون ستون آفرید، اگر یک سرباز با ما باقی بماند، جان خود را فدای اندیشه مقاومت خواهیم کرد. این چه مملکتی است که با کسانی که خون می ریزند سازش می کنیم، چشم نامردها خواب نمی رود و از سلاح خدا استفاده می کنیم. درخواست دادن اگر مقاومت و مبارزه را نپذیرید و باور نداشته باشید نابود خواهید شد اما شما برادران و خواهرانم دوستان SY بستگان ما شما آه تو وفاداران و کسانی که در جریان نبرد با فرمانده وادی (فرمانده مقاومت شهید) گفتی که تنها نخواهی بود و به عهدت وفادار بودی و جنگی شجاعانه نشان دادی که دشمن هر چه تلاش کند نتواند نتیجه را پنهان کند و به یاری خدا. آن را محقق خواهد کرد. اعلام کرد. برادران ما در ارتش دال و گردان جنین خدا روزفیدتان روزهای آهسته و آخر غرور تو آهسته آهسته در جنگ با هم ملاقات می کنیم و در پیشگاه خداوند متعال ملاقات می کنیم. زنده باد اسلحه درست است همانطور که قول داده شده بود.

این مبارز فلسطینی در پایان بیانیه خود اعلام کرد: آه تو ای فرزندان شهر محاصره شده نابلس، اگر از محاصره رنج می برید، بیایید و شهر صهیونیستی را ببینید که کاملاً خالی است و خانه ها و آبادی های آن را احاطه کرده اند، پس دیگر نمی توانید فرار کنید، پس صبور باشید و خوب بسازید. و در مقابل مخالفت ها مقاومت کن، دعا کن، زیرا خداوند برای دشمن نقشه ای دارد که مخالفت قلبی تو را التیام می بخشد.

لازم به ذکر است که رسانه های عبری از وجود نگرانی و ترس در نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی از شجاعت فلسطینیان در نابلس و تبدیل این منطقه به جنین دوم خبر دادند.

در همین رابطه روزنامه صهیونیستی یدیعوت هارون اظهار داشت که نهادهای امنیتی از بیانیه مقامات خودگردان فلسطین در حمایت از مقاومت به شدت نگران هستند.

این روزنامه ادامه داد که ارزیابی نیروهای رژیم اشغالی قدس حاکی از آن است که پس از عملیات ارتش در نابلس، احتمال تلاش برای انجام عملیات وجود دارد، اما مشکل روشن است و همچنان به حرکت ادامه خواهند داد. در برابر گروهآرین سیاهو مصمم هستند تا قدرت خود را تا نابودی کامل این گروه دنبال کنند.

این اطلاعات صهیونیستی اضافه شد: رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است که نابلس را به حالت قبلی بازگرداند و آن را به جنین دوم تبدیل نکند.