ما اشتباه می کردیم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مراسم هفته گردشگری عصر امروز با حضور وزیر میراث فرهنگی، سفارتخانه های کشورهای خارجی و فعالان فرهنگی گردشگری در موزه ملی ایران برگزار شد.

مجتبی محفوی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر در این مراسم گفت: گردشگری صنعت روز است. همین جمله برای نشان دادن اهمیت این صنعت کافی است. اگر به آمار نگاه کنیم می توان دریافت که در حوزه گردشگری کشور ما نسبت به سایر کشورها کم کاری شده است، بنابراین در این زمینه کافی نیست. م.

وی گفت: تصویب درصد بالاتر بودجه در اختیار دولت و وزارتخانه است. لایحه بودجه یک لایحه دولتی است و اسم مجلسی ندارد اما مجلس به شرطی می تواند توصیه کند که در دو مرحله از جمله در کمیسیون تایید رای گیری کند. برای انتخابات فهمیدن در نهایت نظر دولت مهم است. پس بیش از 90 درصد بودجه دولت است.

محفوی افزود: نه در حزب میراث فرهنگی بلکه در کمیته میراث فرهنگی مجلس منتظر کمک شما هستیم. مال شما بیایید به نتایج معنادارتری برسیم. ما همچنان منتظر استدلال های شما در بحث های خیرین در مجلس هستیم. ممکن بود در این مدت به زیر میز ضربه بخوری اما چیزی ندیدیم و نشنیدیم. باید طوری زیر میز بکوبید که مثل مصاحبه اخیر من در دنیا شنیده شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: در چند هفته گذشته تظاهراتی از چه بوده است آینه می بینیم که با چیزی که او می بیند متفاوت است م این آمار شما نیست.

وی توضیح داد: تا زمانی که کمیسیون ویژه میراث فرهنگی دارید، حزب عربی محلی وجود ندارد. کمیته میراث فرهنگی مجلس متولی شماست. از آن زمان به بعد اشتباه شده است م. امیدواریم با همکاری هم بتوانیم خدمات ارزنده ای را برای کشور عزیزمان ثبت کنیم. حضرت آقا تاکید کردند است اگر می خواهید کاری انجام دهید، بیایید تا انتها ادامه دهیم. من شما را با توانایی های عالی آبادان آشنا کردم. شما به عنوان یک مدیر جهادی آن را تأیید کرده اید.

این نماینده گفت: در ابتدا پیگیری هایی داشتید که به مرور زمان خراب شد. این مهارت ملی که تا الان از بین رفته باید در زمان مدیریت شما در کشور وارد می شد اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.