لشکر ثارالله نقش فعالی در امنیت شرق کشور دارد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگاران مهر، مراسم معارفه جانشین فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله شامگاه شنبه با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان برگزار شد. ساخته شده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم گفت: سپاه پیروز ثارالله چه در دوران دفاع مقدس به فرماندهی سردار شهید سلیمانی و چه در بعد از آن در دفاع از شرق کشور به شجاعت افتخار کرد. ، و در این زمینه به عملکرد خوب خود ادامه می دهد.

سرهنگ محمدرضا مهدی زاده جانشین جدید فرمانده ارتش چهل و یکم ثارالله در پیامی برای رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) آرزوی سلامتی و سلامتی کرد. آه تو وی گفت: انشاالله با کار جهادی و ندای حضرت زهرا سلام الله علیها لشکر چهل و یکم ثارالله که افتخارش سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی است مثل همیشه لشگری نجیب و قدرتمند باقی خواهد ماند.

وی در ادامه درباره ماموریت این شعبه افزود: با تعادل و جدیت فرماندهی این شعبه بیش از هر زمان دیگری برای تامین امنیت منطقه و تمامی فعالیت ها، رزمایش ها و ماموریت های مرزبانی جنوب شرق تلاش خواهیم کرد. منطقه محل تمرین است تا لشکر 41 ثارالله بتواند انشالله به ماموریت خود عمل کند. خطیر در میدان پیروز باشد.

در پایان این مراسم سرهنگ پاسدار محمدرضا مهدی زاده به عنوان جانشین فرمانده لشکر 41 ثارالله معرفی و حکم انتصاب وی قرائت و ابلاغ شد که از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صادر شد. به او.

مهدی زاده پیش از این فرمانده محور اول سیدالشهدا(ع) شهرستان بم و فرمانده یگان پیاده بود.