لزوم استقلال در تامین مواد اولیه برای جلوگیری از واردات – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمدهادی زاهدی وفا صبح روز جمعه با استقبال مردم و مسئولان شهرستان ساوه وارد این شهرستان شد و در بازدید از شرکت های این شهرستان در گروه مطبوعات، بر لزوم توجه به نیاز در تامین مواد برای جلوگیری از واردات خودکفا باشد، گفت: نقش مهمی در تامین نیاز داخلی و تولید داروهای استراتژیک شرکت های دارویی بنیاد دانش دارد که حمایت از این شرکت ها برای جلوگیری از واردات ضروری است.

وی در خصوص مجوز شرکت سیمان در این معدن گفت: شرکت زرندیه یکی از شرکت های دارای فناوری تولید خوب است که می توان از آن برای کاهش هزینه ها و ایجاد بازار صادراتی مناسب در حوزه سیمان استفاده کرد.

وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی اعلام کرد: سیمان خاکستری و سفید در کارخانه سیمان زرندیه تولید می‌شود و با برنامه‌ریزی‌های این کارخانه، ظرفیت تولید آن و همچنین نوع جدیدی از سیمان در نظر گرفته شده است. . تولید – محصول

محمدهادی زاهدی وفا گفت: در کارخانه سیمان زرندیه مشکلاتی وجود دارد که از جمله این مشکلات می توان به نوسانات قیمت بازار در این حوزه اشاره کرد و برای رفع این مشکل با برنامه ریزی های دقیق درصدد اصلاح طرح تولید هستیم.

وی درباره وضعیت صنعتی استان مرکزی گفت: استان مرکزی شبکه عرضه و تولید قابل قبولی دارد و صنایع استراتژیک در آن وجود دارد که حلقه صنعتی کشور را تکمیل می کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان 250 تخت در حال ساخت ساوه بازدید کرد.