قهرمان سابق بوکس جهان سفارش – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حسن رحیمی سومین قهرمان المپیک ریو، صاحب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز کشتی آزاد جهان و یکی از خالقان بهترین بوکس سبک وزن جهان است. پس از پایان چندین سال قهرمانی وجود دارد حوزه مسئولیت اجتماعی با حضور در مناطق نیازمند مشغول خدمت رسانی به همشهریان بی بضاعت است که امروز (شنبه) به دلیل شکستگی پای آشیل در یکی از بیمارستان های تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

رحیمی که پس از پایان دوره قهرمانی به عنوان مربی موسس، شروع به تربیت کشتی گیران جوان، نوجوانان و جوانان کرد و اظهار داشت: هر چه دارم از کشتی می آید و از همین رو من می خواهم به ورزش اول کشور احترام بگذارم. واقعا برایم مهم نیست کجا زندگی می کنم، مهم این است که بتوانم به کشتی خدمت مفید و مستقلی کنم.

برادر حسن رحیمی، مهدی نیز در مورد عمل جراحی قهرمان کشتی کشورمان گفت: حسن به لطف خدا و تلاش تیم پزشکی عمل با موفقیت انجام شد و طبق نظر جراح پس از مدتی انجام شد. بهبودی، او موفق شد. شروع به کار کرد.” بهبود وابسته به نوعی پیشرفت، ما امیدواریم که او را به زودی دوباره در باشگاه ببینیم.