قسمت 2 با بازی جیمی پیتر از ESPN


NYPost

مجله Sports Business Journal و نیویورک پست امروز دومین قسمت از پادکست جدیدی را منتشر کردند که توسط روزنامه نگاران برجسته در زمینه تجارت میزبانی شده است – جان اوران از SBJ و اندرو مارشند از The Post. جیمی پیتر رئیس ESPN به عنوان مهمان پادکست می پیوندد.

بازدیدهای کوتاه از قسمت امروز:

  • پیتارو ، هنگامی که کانال اصلی ESPN مستقیماً در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد: “ما هنوز هنوز آنجا نیستیم. بدون علم. ما در یک اتاق کنفرانس نمی نشینیم و نمی گوییم: “اگر از این رقم پایین تر برویم [of cable subscriptions]، سپس سوئیچ را عوض می کنیم و حرکت می کنیم. “من به شما می گویم که ما به طور مرتب بر مشتری نظارت می کنیم و وقتی مشتری به پلت فرم مستقیم مصرف کننده تغییر می کند ، محتوا را منتقل می کنیم. و بله ، ما این فرصت را فراهم کرده ایم که این کار را از طریق این معاملات انجام دهیم. “

  • در مورد اینکه چه کسی برمی خیزد و چه کسی بر نمی خیزد ، پس از اینکه راب مانفرد ، کمیسر MLB ، به طور علنی از گروه پخش کننده سینکلر در کنگره جهانی ورزش CAA در نیویورک انتقاد کرد.

    مارشاند“چه کسی مناسب است ، راب منفرد. بله. در کنفرانس SBJ ، او به Sinclair در مورد نحوه اداره شبکه های ورزشی منطقه ای گفت. و چگونه ، اگر آنها حق دارند ، می خواهند مستقیماً به مصرف کننده مراجعه کنند. و او می گوید بله ، نه.” آنها می خواهند قمار کنند او می گوید به این سرعت عمل نمی کنم وقتی کمیسیونرها باز هستند بنابراین راب مانفرد ، من را در راه می گیرید.

    اوراند: این بسیار خنده دار است زیرا “در راه پایین” کریس ریپلی ، مدیرعامل Sinclair. منظورم این است که مشکل این است که او به همه کسانی که می خواهند گوش دهند می گوید … که او با “The 14 MLB team” یک سرویس پخش مستقیم را اجرا می کند. راب منفرد گفت: “خوب ، دیروز.” [Ripley] حق انجام چنین کاری را ندارد او فقط 14 تیم دارد ، بنابراین فاقد تیم است. و نه تنها این ، او حتی حق قمار را ندارد که آنها کل مشاغل خود را از آن حذف می کنند. من تا به حال ندیده ام که یک کمیساریای لیگ به این سختی مقابل یک شریک لیگ عمل کند. بدیهی است که خون بد زیادی وجود دارد. “

سری جدید “Sports Media Podcast Marchand & Ourand” چهارشنبه هر هفته پخش می شود. پادکست صوتی در Spotify ، Apple و سایر سیستم عامل های پادکست موجود است. نسخه ویدئویی از طریق SBJ.TV و در وب سایت پست ارائه می شود.

هر قسمت شامل مهمترین اخبار ورزشی مارسیان و اورانوس ، و همچنین انتخاب بهترین تماس های هفته آنها و همچنین افرادی که در تجارت رسانه کار می کنند ، خواهد بود. آنها همچنین از مهمانان معروف از سراسر صنعت استقبال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید