قدردانی از حضور مردم گیلان در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله رسول فلاحتی نماینده فقهای گیلان و اسدالله عباسی در پیامی مشترک از حضور مردم گیلان در راهپیمایی پرشور و انقلابی علیه هرج و مرج اخیر تشکر کردند.

در متن این پیام آمده است:

عمل استاندارد را بشکنید وکیل فریب خورده آزار و اذیت هتک حرمت به اماکن مذهبی، آتش زدن مساجد و تخریب اماکن و اموال عمومی در چند وقت اخیر که به رهبری شبکه ای از دشمنان و دشمنان ملت ایران رخ داده، موجب خشم و انزجار مردم مسلمان شده است. . و همیشه در عرصه گیلان.
امروز مردم بصیر و ولایت مدار گیلان پس از اقامه نماز جمعه در برابر دشمن، با درایت ورود آگاهانه و کامل خود در راهپیمایی به شورشیان و یارانشان اعلام کردند. در برابر این گونه هجمه ها و استکبارها که آشکارا از سوی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب سازماندهی و حمایت می شود و گسترش عزت در این راهپیمایی کنونی سیلی است بر هرج و مرج سکوت نخواهند کرد. پرتاب کننده و دشمنان انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

این موضوع در قسمت های دیگر این پیام تایید می شود. پیام صریح راهپیمایان امروز گیلان این است که مردم گیلان هرگز اجازه نخواهند داد جولان توسط ویرانگران و کفر گران و شیادان، سربلندی و عزت اداره شود و تا آن زمان به آرمان های شهادت و امام شهادت وفادار خواهند ماند. پایان عمر او و دشمن قسم خورده اش و پیروان فریب خورده او بدانند که این کشور بزرگ و همیشه در صحنه انقلابی را که به بهای خون هزاران شهید و به رهبری آن حضرت ساخته شده است، رها نخواهد کرد. خمینی کبیر و ناظر اسلام ناب محمدی و رهبر آزاده آن حضرت آیت الله سید علی خامنه ای خامنه ای عزیز را برای تحویل پرچم جمهوری اسلامی به دست امام زمان (عج) تنها و با عشق و علم تنها نمی گذارد.Aj)، سخت کار کنید.

از سرسختی و رهبری مردم غیور گیلان و آن غیرت صمیمانه قدردانی می کنیم. ترجمه- ما به شکوهمند احترام می گذاریم.