قدرت ارتش دشمن را در زمین جذب کرد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی شامگاه سه شنبه در اجتماع بسیجیان ارتش با اشاره به استفاده سپاه از قدرت در منطقه عمومی ارس اظهار داشت: اما دشمن تلاش کرد تا قدرت ۴۲ را تغییر دهد. یک ساله سپاه و فریب سرمایه اصلی انقلاب. در حالی که روز به روز بر وسعت و قدرت سپاه و بسیج افزوده می شود.

وی به حفظ صحیح رزمایش های سپاه در منطقه مرزی شمال غرب کشور اشاره کرد و گفت: این رزمایش گواه قدرت سپاه و گروه بسیج است که در کشور انجام می شود. جغرافیای عمومی منطقه ارس با مهارت و تخصص دوگانه.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سپاه در این رزمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در مقابل دشمن به نمایش گذاشت، انقلاب اسلامی در مقابل دشمن، پس همه بدانند. خط قرمز جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروهای مسلح، حفظ امنیت، صلح و ثبات، عزت و عظمت کشور ایران است.

محمدی عسل افزود: جمهوری اسلامی ایران با اعمال قدرت بار دیگر به جفاگران کشورهای غربی بویژه آمریکا ثابت کرد که عنصر اصلی اقتدار کشور جان ارتشی است که هر چه دارند فدا می کنند. صفوف حکومت و حمایت از این مردم».

فرمانده معظم کل قوا حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه استفاده از قدرت سپاه پاسخی تکان دهنده به تمام حماقت های نظام غربی است، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح قرار دارد. امنیت و آرامش است و دشمن نمی تواند از طرح ها و تاکتیک های مختلف برای شکست این قدرت و نابودی قدرت استفاده کند

به گزارش خبرنگاران مهر، در ۲ روز گذشته اجرای اقتدار نیروی زمینی سپاه با حضور نیروهای آماده و در قالب اقدامات مختلف برنامه پیش بینی شده ادامه خواهد داشت.