فیلم «اکولایزر 3» آغاز شد/ ادامه فیلم خوب دنزل واشنگتن – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، دنزل بازیگران واشنگتن و آنتوان فوکوا کارگردان فیلمبرداری فیلم سوم را آغاز کرد.اکولایزرجشن گرفتند

اگر کوچک باشد را 4 سال پس از انتشار “اکولایزر 2″ اکنون می گذرد دنزل واشنگتن دوباره رابرت است مک کال قابل مشاهده است

این بازیگر پیشکسوت اوایل سال جاری اعلام کرد که فیلم سومی نیز ساخته خواهد شد. حالا 10 ماه از آن زمان می گذرد، اکران فیلم سوم آغاز شده است.

سونی تصاویر وی گفت: فیلمبرداری این فیلم در سواحل ایتالیا آغاز شده است دنزل واشنگتن و داکوتاها بادکش SY اینگونه خواند اسکودلارو در مقابل ریشه های آنتوان فوکوا رفته.

با توجه به اینکه دو فیلم قبلی در ماساچوست فیلمبرداری شده اند، رفتن این بازیگر به ایتالیا برای ساخت این فیلم نشان از تفاوت فیلم با دو فیلم قبلی دارد.

واشنگتن 2004 در فیلم “مردی در آتش” با بادکش ولی زمان او هنوز بچه است، شریک زندگی.

در فیلم هااکولایزر» که به مدت ده سال از برنامه تلویزیونی الهام گرفته شد 1980 انجام داد واشنگتن او نقش یک سرباز سابق را به تصویر می کشد که از تفنگداران دریایی بازنشسته شده است اما از مهارت های خود برای کمک به افراد تحت ستم جامعه استفاده می کند.

دو فیلم قبلی هر کدام با بودجه 33 میلیونی دلار انتظارات مخاطبان را برآورده کرد و اولی 192.3 میلیون دلار و دومی 190 میلیون دلار فروخت.

در ماه آگوست 2 2018 اندکی پس از اکران دومین فیلم آنتوان فوکوا او اظهار داشت که می خواست قسمت سوم را هم انجام دهد و بالاخره آرزویش برآورده شد و بازگشت تا این فیلم را مانند دو فیلم اول نوشته ریچارد ونک بنویسد.

این فیلم در تاریخ 1 سپتامبر اکران می شود 2 2023 در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.