فیلمبرداری فیلم یاور زندگی در خبرگزاری ساری مهر به پایان رسید. اخبار ایران و جهانرضا محمدی نویسنده و کارگردان سریال یاریگر زنده در گفتگو با خبرنگار مهر از پایان یافتن نماهنگ یاریگر زنده در شهرستان ساری خبر داد و افزود: به دلیل معضل اعتیاد و مضر و مضر آن. گاهی اوقات عواقب جبران ناپذیری، از جمله از دست دادن یک قلب گرم در خانواده. فهمیدن بیایید در مورد این معضل مهم و البته مهم از زبان هنر و هنرمندان ثروتمند استان صحبت کنیم و اقدامات موثری برای مقابله با آن و کاهش تعداد بیماران و افراد گرفتار در این مواد انجام دهیم.

وی همچنین ضرورت فرهنگ سازی برخورد با هنجارهای اجتماعی را موثرترین و ضروری ترین راهکار برای کاهش این معضلات دانست و خاطرنشان کرد: برای ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی تولید محتوای فرهنگی در رسانه ها ضروری است. با توجه به مقتضیات زمان و با توجه به میل مخاطب مشاهده کنید بیا بریم دویدن تا بتوانیم فرهنگ غالب در جامعه ایجاد کنیم.

محمدی در پایان گفت: این فیلم به تهیه کنندگی معاونت اجتماعی سپاه کربلا و با حمایت فهمیدن از جمله استعدادهای هنری و ماهر استان از جمله پیشکسوتان است خط تولید شده.