فلامینگوی ایتالیایی مهارت پرنده نگری آبادان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عزت الله ضرغامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در آبادان اظهار داشت: آبادان از مزیت گردشگری متنوع برخوردار است و فرصت های خدادادی برای سلایق مختلف دارد.

وی افزود: رودخانه بهمنشیر مختص آبادان است. رودخانه ای زیبا با آب شیرین با نخلستان های بسیار زیبا که ساختار نخل ها در زیبایی آن متمایز است.

ضرغامی بیان کرد: متأسفانه به دلایل مختلف و بی تفاوتی هایی که صورت گرفته، کمبود کارشناسی در این زمینه وجود دارد. بهمنشیر در گردشگری استفاده نمی شود.

به گفته وزیر میراث فرهنگی و گردشگری: در حوزه گردشگری ورزشی می توان ورزش های آبی مانند جت اسکی، جت اسکی، قایق رانی و ورزش های آبی را در منطقه توسعه داد.دیگر آبی.

ضرغامی گفت: باید با کمک نهادهای مختلف برای توسعه صنعت گردشگری آبی، سرمایه گذاری را ترویج کنیم و به تدریج این منطقه منحصر به فرد را احیا کنیم و از محیط زیست حفاظت کنیم.

وی ادامه داد: حفاظت از محیط زیست بسیار مهم است. پرنده ها شهر در میان فلامینگوهای ایتالیایی بهترین مقصد گردشگری آبادان است. زمان مهاجرت فلامینگوها به این منطقه تصویر بسیار زیبایی دارد که می تواند زمینه توسعه گردشگری و جذب گردشگر را فراهم کند.