فعالیت های فرهنگی و مذهبی در آبادان در حال گسترش است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام محمود کارگر جمعه شب در مسابقه اذان آبادان که مرهون تلاش های قرارگاه مقاومت انصار است آبادان ضمن تشکر انجام شد تمرین‌کنندگان این برنامه گفت: مؤذن در روز قیامت هر کدام 40 هزار نفر گناهکار برای امت شفاعت می کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام قرآن کریم و مساجد را به آتش کشیدند، گفت: مؤذن که مردم را به خواندن قرآن و اقامه نماز در مسجد دعوت می کند.

کارگر افزود: اذان مسلمان و مسلمان است و روزی که در شهری اذان نگویند باید خیلی ترسید.

فعالیت های فرهنگی و مذهبی در آبادان در حال گسترش است

شهردار آبادان نیز تشکر کرد تمرین‌کنندگان این مسابقه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشان داد: کار ارزشمند قرارگاه مقاومت بسیج انصار در این تقسیم بندی انجام شد.

ابراهیم درویشی افزود: باید افتخار کنیم که در جامعه ای زندگی می کنیم که به نور ولایت و در دل به نور ولایت مزین است. و جان ما الان و ساری هستیم.

رئيس جمهور آبادان وی یادآور شد: جوانان و نوجوانان در زمان جنگ و جنگ از این مساجد برخاستند است و باید قدردان خانواده معظم شهدا باشیم.

فرمانده قرارگاه مقاومت بسیج انصار شهر آبادان وی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: در هفته دفاع مقدس مسابقه دعوت به دعای کبیره برای چهار گروه سنی برگزار شد. آبادان ساخته شد که مورد استقبال جوانان و جوانان و پیران قرار گرفت.

حسن شجاعی افزود: امیدواریم در آینده بتوانیم این طرح را به سطح مدارس نیز گسترش دهیم.

در پایان هدیه ای برای بهترین نفر به عنوان یادگاری اهدا شد.